Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő jobban szeret, mint én őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő jobban szeret, mint én őt?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Szóval a párommal az van, hogy én sokkal többször mondom neki hogy szeretem, hiányzik. Többet akarok vele lenni és találkozni vele. Nekem hiányzik, hogy mondja, ne csak havonta, kéthavonta, vagy nem is emlékszem rá, hogy mikor mondta volna utoljára, magától, hogy szeretlek, hiányzol. A másik meg, hogy hétvégente mindig együtt vagyunk, és hétköznap általában szerdán találkozunk. De tudnánk máskor is. De ő nem mondja, hogy na, ma ráérek, hiányzol, találkozzunk (mondjuk kedden).

Emiatt én úgy érzem, ő nem szeret engem annyira mint én őt. De elmondása szerint engem szeret a legjobban a világon.


2016. okt. 4. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem tudja megfelelően kimutatni, nem mindenki képes erre. Ugyanakkor ne felejtsük el, hogy minden párkapcsolatban úgy van, hogy az egyik fél jobban szereti a másikat mint fordítva. Ezzel nem sokat lehet kezdeni...
2016. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezt is kérdeztem tőle, hogy esetleg ő nem tudja úgy kimutatni? és talán ez is benne van, de az is, hogy mondtam neki, hogy akkor légyszi mondja többször, mert én igénylem, és azt mondta, hogy úgy nem mondja, hogy nincs mögötte semmi, ha éppen nem érzi. Tehát ő kevesebbszer érzi mint én.
2016. okt. 4. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ebben az is benne van, hogy mivel te sokszor mondod, ő abszolút biztonságban (és kényelmesen) érzi magát. Ne mondjad olyan sűrűn, és akkor meglátod változik-e a helyzet vagy sem...
2016. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajna ha nem olyan típus, akkor nem fogja mondani többször. Ez ugyanolyan, mintha ő arra kérne téged, hogy mondd kevesebbszer azt, hogy szeretlek. Tapasztalat, az én párom is ilyen. Most kezdek ezzel megbarátkozni. Ha szereted őt, akkor elfogadod így és nem akarod megváltoztatni.

Ellenben azén párom olyan, hogyha mondja, hogy szeretlek, az szíven üt, mert őszinte és nem mondja csak úgy.

2016. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én is próbálom elfogadni, csak valahogy rossz érzés, hogy úgy érzem, "keveset kapok tőle". De tudom, hogy szeret, meg én vagyok neki a legfontosabb, csak nem érezteti ezt napi szinten.
2016. okt. 4. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is nem mutassa ki eléggé az érzéseit úgy ahogy én,engem zavart és kértem változzon adjon ő is annyit amennyit én de rájöttem hiba volt ezt kérnem mert ő igy tud szeretni ennyire tudja kimutatni nem kérhetem tőlle mutasd ki hogy szeretsz csokolgass ölelgess töbször mint én mert az szivből kell jönnie nem azért mert én mondtam adtól,még szeret a párod amiért nem mutassa ki úgy az érzelmeit mint te én rájöttem.Minden ember más,és más és ezerféleképpen tudunk szeretni.
2016. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"...úgy nem mondja, hogy nincs mögötte semmi, ha éppen nem érzi. Tehát ő kevesebbszer érzi mint én."


Ez azért ultragáz. A szeretet nem olyan, mint az éhség, ma még nem ettem, érzem, hogy éhes vagyok, most jól laktam, nem érzek éhséget. Ha szeretek, akkor a nap 24 órájában érzem, hogy szeretem, akkor is, ha éppen más gondom van, de még akkor is ha épp aktuálisan valamivel megbántott.

Ha cinikus akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a barátod összetéveszti a szeretetet az erekcióval.

2016. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van abban valami amit az utolsó mond. Nehéz így elhinni, hogy te vagy neki a legfontosabb. Inkább olyan mintha egy állomás lennél neki, neked viszont ő a mindened. Még az is jobb kifogas lett volna hogy nem mondani kell hanem kimutatni stb. De ez...
2016. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk még el sem hangzott a bűvös "szeretlek", de én azt érem, hogy nem vagyok boldog, mert nem invesztál a kapcsolatba. Ma pl. bókoltam neki, és annyit mondott, hogy "értem", majd egy kinyújtott nyelvű szmájlit rakott mellé. Azóta meg nem is írt. A többiről meg ne is beszéljünk, ahogy az előző mondja: Egy állomásnak érzem magam, és ha ez nem változik, akkor keresek mást, aki értékeli az érzelmi invesztálást.

Egy nagyon bölcs ember mondta: "Ne annak alapján értékeld a pasikat, hogy mennyire szereted őket. Értékeld az alapján, hogy mennyit invesztáltak beléd." Az invesztálás alatt nem a pénzügyi dolgokat érti az illető, mielőtt felhördül itt a "csak jóképű, izmos, pénzes pasikra buknak a nők"-et szajkózó pasitömeg.

2016. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!