Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el, hogy apuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy apuka lesz, ha hirtelen elbizonytalanodott?

Figyelt kérdés

Hétvégén mondta, hogy időre van szüksége, szeretné átgondolni a kapcsolatunkat.

Lehet, hogy régebb óta érlelődött benne, de nem mutatta ki.

Talán az volt a baj, hogy nagyon-nagyon sokat voltunk együtt. Mindig mentünk valahova, csináltunk valamit.


Ma voltam dokinál, 7 hetes a magzat.

El szeretném mondani neki, de most egy hétre az édesanyjához ment, hogy átgondolja a dolgokat.


Nem szeretném, hogy csak a baba miatt jöjjön hozzám vissza.


2016. okt. 4. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen labilis a kapcsolatotok vagy az érzései, akkor nem kellene a gyereket erőltetni. Lehet, hogy becsületből vagy tisztességből veled maradna, de az akkor is csak egy kényszer. Egyébként joga van tudni, hogy gyereket vársz.
2016. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vard meg, mig hazajon, atgondoltam, es megbeszelitek, mire jutott. Miutan elmondta, barmi is legyen a vegeredmenye a gondolkodasi idejenek, elmondanam neki a hirt. Szepen, nyugodtan. Nem erdemes halasztgatni. A ketsegeidet is mond el, csak oszinten, hogy nem szetetned, ha csak emiatt maradna veled.

Te egyebkent mit szeretnel? orulsz a babanak?

2016. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam, az elmúlt 6 hétben nem vettem észre, hogy labilis lenne a kapcsolatunk.

Hazaértem finom ebéddel várt. (Másik városban dolgozom, ő meg itt a közelben, hamarabb ér haza mint én)

Elmentünk moziba, kirándulni, színházba.

Közösen kitakarítottuk a lakást, nevettünk, megnéztük a kedvenc filmjeinket.

Arról is beszéltünk, hogy születésnapomkor elmehetnénk egy fotóshoz, műtermi képeket csináltatni kettőnkről.


Napközben küldte a vicces szelfiket magáról. Ebédszünetben felhívott, hogy hallja a hangom.

Minden reggel egy szerelmes üzenet várt az email fiókomban.

2016. okt. 4. 19:18
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen joga van tudni, el is fogom neki mondani.

De nem szeretném befolyásolni a döntésében.


Igen, örülök a babának. Beszéltünk már róla korábban, hogy tavasszal veszünk egy nagyobb lakást, és akkor jöhetne egy baba.


Régóta együtt vagyunk, minden szőrszálát ismerem a testén és fordítva.

2016. okt. 4. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel és mond meg, hogy beszélnetek kell.

Mondd el a tényt, hogy terhes vagy, és beszéljétek meg, hogy ennek fényében hogyan tovább.


Ha már eddig is sok volt neki az együttélés és lazítani akar, akkor a gólya hír hallatára kimenekül a világból.


Kérdés, hogy te egyedül is vállalod-e a gyereket, vagy most azt reméled, hogy visszamegy hozzád, akkor elmondod és egymás nyakába borultok.

Lehet, hogy visszamegy, megtudja, és azzal a lendülettel megy is vissza anyuhoz. Nem biztos, hogy örülni fog.


Minél előbb ess túl rajta, ne azt érezze, hogy titkoltad, hátha már nem lehet elvetetni.

2016. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért ez nem korrekt hogy csak úgy lelép. Ha valami gond van akkor azt meg kell beszélni. Ebből tisztán látszik hogy nem lehet rá számítani. A baba kérdést úgy gondold át, hogy nagy eséllyel egyedül kell végig csinálnod.
2016. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húúú de szar az időzítés!

Azt fogja hinni hogy a babával akarod megfogni.

2016. okt. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo, sikerult vele megbeszelned? hogy reagalt? hogy alakul a kapcsolatotok?
2016. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap átjött beszélgetni. Előtte is beszéltünk egész nap szinte.

Azt mondta nemtudja mi ütött belé, mert hogy nagyon szeret, és szeretne békülni.

Ma mondtam csak el neki a baba dolgot, nagyon boldog volt.

2016. okt. 7. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez jo hir, nagyon orulok! sok boldogsagota babahoz es remelem a kapcsolatotok is kelloen megerosodik :-)
2016. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!