Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem köszönt el normálisan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszönt el normálisan?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,alakultak a dolgok kettőnk között,majd hónapokra összevesztünk,kibékültünk de már nem ugyanaz.Most 2 hónapra elmegy,utolsó nap mikor elakartam búcsúzni és mentem hozzá,a testbeszéde elárulta hogy átölelne. Én is szerettem volna,de valamiért visszafogta,adott 2puszát és asszonta szia ,de a héten még benézek.Másoktól normálisan eltudott köszönni tőlem mért nem?Nem azt mondom hogy eset volna a nyakamba és azt mondja hogy hiányozni fogok,csak szerintem több van a hátunk mögött mint egy szia.Miért???
2010. ápr. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Így büntet.
2010. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet többet érez már mint hinnéd! És ha akkor megölel akkor esetleg már mást is fog történni..csók és vallomás és ezt lehet azért nem akarta, mert elmegy két hónapra és nem akar végig bizonytalanságban lenni majd veled kapcsolatban, hogy megvárod, te is akarod azt amit ő? Majd figyeld meg, amikor hazajön hozzád vezet az első útja!!

2010. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már annyiszor megbüntetett azóta,tudom megbántottam, de ő is engem.
2010. ápr. 24. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia

én akarom,és jó lenne ha tényleg többet érezne,bár nem hiszem mivel a jeleket már nem küldi.

2010. ápr. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!