Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal. Nem tudom miért, megőrülök a legjobb barátjáért, úgy érzem magam mint egy tini. Tudom, hogy én is tetszem neki és ettől csak még rosszabb az egész. Nem tudom mit kéne tennem..Szakítsak? De ez nagyon szemét dolog lenne ha utána meg a legjobb barátjával jönnék össze. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2016. okt. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél összejönni a párod barátjával, akkor ennek az a korrekt módja, hogy először szakítasz vele és utána összejössz a baráttal.


Ez egyáltalán nem szemét dolog. Jogod van azzal járni, akivel szeretnél.


Ha még szereted a párodat, és ez csak sima testi vonzalom a barátja iránt, akkor megfelelő önfegyelemmel elérheted, hogy ez ne legyen hatással a viselkedésedre és a kapcsolatodra.


Igazából az egyetlen kifogásolható forgatókönyv, ha megcsalod a jelenlegi párodat a barátjával, vagy legalábbis kísérletet teszel erre. Minden más lehetőség korrekt és elfogadható.

2016. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vezesd rá a barátodat, hogy mit szólna egy hármashoz vagy cuckold szászhoz a lagjobb baráttal.
2016. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kellemetlen szitu, tapasztalatból mondom.Ne csald meg a párodat, a kapcsolatotoknak is annyi, és az ő barátságuknak is.

Talán elmúlik az érzés, drukkolj magadnak.

2016. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Szép volt jó volt ennyi volt !
2016. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!