Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálja ezt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt? Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

7 hónap szakítás után az exem tegnap felhívott, be volt rúgva. Előtte nem igazán beszélgettünk, bár volt, hogy én is felhívtam részegen. Aztán beszélgettünk egy darabig, jó fej volt meg minden, de egyszercsak annyit mondott, hogy ne kellett volna beszélni, nem is akar, mert nem látja értelmét.

Dugni biztos nem akar, mert kissé messze lakunk egymástól, plusz sose jelentett neki gondot felszedni egy csajt, mielőtt jártunk volna. Egy évig voltunk együt, nagyon felkavart a hívása...Mit tegyek?


2015. jan. 24. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy elég érzelmes, de nagyon makacs gyerek, ha ráírnék, tuti nem is válaszolna. Mikor én hívtam őt, akkor viszont egyből belement, hogy talizzunk másnap, viszont ez már 3-4 hónapja volt. (a találka elmaradt, én lemondtam, mert féltem újra látni őt..)

mikor pedig véletlen összefutottunk még novemberben, folyamatosan bámult, nézte minden mozdulatom, stb, most pedig nem akar beszélni sem, nem válaszol nekem, mintha meg lenne sértődve...nem értem :/

2015. jan. 24. 19:38
 2/4 Fényember ***** válasza:
hívd fel hogy a tegnapit beszéljétek meg..persze ha meg akarod beszélni:)
2015. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos face-n sem válaszol, a hívása után egész délelőtt beszélgettünk ,majd hirtelen azt mondta, hogy nem akar többé beszélni velem, nem látja értelmét. ezután én még írtam neki, látta is, de nem válaszolt...de akkor miért hívogatott, és miért beszéltünk egész délelőtt?...
2015. jan. 24. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos világosan megmondta,hogy nem akar trécselni... ráadásul mivel nem reagál semmire,jobb is ha nem irkálsz neki,mert csak magadat idegesíted fel még jobban.Ha valaki akar valamit a másiktól,tesz lépéseket.Ő nem tesz.
2015. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!