Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti elvárjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elvárjátok egy nőtől, hogy epekedjen utánatok?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, ő jön udvarolni de én nem megyek hozzá. Úgy érzem, hogy az megalázó ha járkálok utánna. Ezen megsértődik sokszor hogy ha ő nem jön akkor én nem keresem. De nekem olyan kellemetlen érzés hogy járkáljak utána. Talán a befektetések miatt lehet, de sose mennék egy férfi után. Úgy vagyok vele hogy jöjjön udvarolni, én szégyenlek menni hozzá.
2016. okt. 5. 23:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, leírtam. Nem befektetési hanem NEVELTETÉS!
2016. okt. 5. 23:36
 2/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ez annó úgy nézett ki hogy hétköznap egyszer átjött Ő pár órára, a hétvégét nála töltöttem. Nincs azzal semmi gond ha a lány megy a sráchoz részemről, de nem várnám el soha. Mondjuk a távolság is nézőpont lehet, mert ha nem a szomszéd faluban lakik a barátod, akkor egy csomó időt el utazgathat ami ráadás pénzbe kerül pláne ha kocsival közlekedik. A másik meg, ami még nem három hónap alatt kell hogy kialakuljon: azért is jó ha párszor te is elmész hozzá, mert ha nem vagytok egymásba bújva, a családjával is megismerkedhetsz.
2016. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Bakker, az, hogy egyenlő félként kezeled a másikat, és ugyanannyit beleteszel a kapcsolatba, mint amit ő is, az bőven nem "epekedés".

És azt, hogy úgy érezzük, hogy egyenlő félként vagyunk kezelve, nem pedig szórakoztató ölebnek, az teljesen természetes dolog (és döbbenetes, hogy ez a "nők" számára ennyire nem magától értetődő).

Márpedig az, hogy tőlünk egyoldalúan el van várva, hogy teperjünk a lány után, de a lánynak közben meg degradál ugyanúgy keresni minket, az semmilyen szinten nem egyenlő félként kezelése a másiknak, hanem egy piszok lekezelő hozzáállás.


Márpedig ezt kevés férfi képes / hajlandó hosszabb távon eltűrni. A barátod meglepően türelmes, ha ezt már 3 hónapja tolerálja.

2016. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj a tapintatlan kérdés miatt. De te akkor a pinädon kívül mit gondoltál hozzátenni a KAPCSOLATHOZ?
2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon híresen prűdre is nevelik a gyerekeket... Sok minden történik itt, ami nem jó, mégis csinálják.

Nem várok el semmit senkitől. Majd jön valaki, akit nem erre neveltek, és vele boldog leszek.

2016. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Szal te semmit se teszel vagyaidert. OK.
2016. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem várhatom el egy nőtől, hogy érdekeljem őt. Egy nőnek szíve-joga dönteni, hogy akar-e tőlem valamit, vagy sem. Röviden-tömören ennyi.
2016. okt. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

7#

A gondolkodás módod miatt nem érdekled egy nőt sem!

Vagy ha érdekelnéd is...elüldözöd az "énmindenttudoktesemmit" stílusoddal!

Vagy éppen tojsz a fejére magaslesről!

2016. okt. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Annyit azért elvárok, hogy mutassa ki, hogy érdeklem. Én már dobtalak volna.
2016. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy még veled van. Ezt lányként mondom.

Az, hogy te is keresed őt, az mióta "epekedés"? Eszembe se jutna, hogy rossz dolog az, hogy kimutatom a barátom felé, hogy érdekel, szeretem őt, tenni akarok érte, és igen, hogy rajongok érte.

Akkor mi a bánatot teszel bele a kapcsolatba? Mosolyogva elfogadod, hogy ő töri magát érted?

Az ilyenek miatt mondják, hogy minden nő pi--csa :(

2016. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!