Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első közös szex. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös szex. Hogyan tehetném felejthetetlenné a baratomnak? Nem akarok beégni elotte. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

4hónapja jàrunk a baràtommal,Èn 18vagyok, ő 17.De màr kisgyerek korunk óta ismerjük egymàst.Egyikőnk sem szűz màr.Eddig valahogy nem nagyon probàlkozott úgy, na jó hàt nadràgon keresztûl simogatàs meg ilyesmi volt mar,de valahogy ott mindig abba maradt.Így volt ez egèszen szombatig. Közölte velem, hogy nem bírja tovàbb, le akar velem feküdni.Akkor viszont mègsem lehettünk együtt,mert nekem pont megvolt a bajom. Megèrtette ès abba maradtunk, hogy most szombaton...Valahogy csokolozàs közben a kezem a nadràgjàba landolt,előbb csak alson keresztül simogattam, de egyszercsak megfogta a kezem es oda tette magànak.Ahogy fogta a kezem elkezdte huzogatni a farkàn, aztàn hagyta, hogy Èn csinàljam egyedül neki.Làtszólag èlvezte, viszont egyszer csak elvette a kezem,ès mondta, hogy hagyjuk most ezt,Majd...Szerintetek rosszul csinàltam ès azèrt àllított le vagy csak nem akart ott eltenni? :( Egyebkent en akkor csinàltam neki elősször...

Szóval szombaton ha minden ùgy alakul, ahogy terveztük, akkor együtt leszünk.Ne èrtsetek fèlre, nagyon szeretem őt ès ő is engem, viszont mègis van bennem egy bizonyos "fèlsz". Túl sok tapasztalatom nincsen, nem vagyok egy lepedőakrobata, nem akarok neki csalódást okozni.Edigg nem èrdekelt az ilyesmi, viszont vele màs a helyzet, neki mindenből a legjobbat akarom, fontos nekem nagyon...


2016. okt. 6. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

Figyelj! Össze-vissza beszélsz!


"Hogyan tehetnèm felejthetetlennè a baratomnak? Nem akarok beègni elotte."

Most melyiket akarod? Felejthetetlenné tenni? Mert ahhoz még fel kéne nőni! Beégni? Attól függ, mennyire naiv a gyerek és mennyire tart égőnek, vagy megelégszik azzal a bénázással amit nyújtani tudsz.

Totál gyerekesen gondolkodsz, hiába használsz nagy szavakat:

"az embert a kora teszi felnőttè, inkàbb a gondolkodàsa"

Mert hogy ez rád nem igaz, az 1000%! Inkább nézz magadba, kislány!

Ő meg azért nem felnőtt egyáltalán, mert egy ilyen gyerekes kislánnyal paktált le. Bár úgyis csak az kell neki ami a lábad közt van. De ti szeretitek egymást. Aha... Ha 1-2 év múlva megkérdezném hogy ez szerelem volt-e vagy kihasználás, akkor kétlem hogy 'felnőttebb' fejjel az elsőt mondanád majd. Na pá!

2016. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Valamiért bepánikolt? Érdekes. Nem bántás, de eléggé fatökű a srác, ha nem volt képes jó alaposan berakni neked és elvinni téged...:)
2016. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megvolt a menszeszem akkor!!!
2016. okt. 6. 16:48
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem értem, miért kell annyira ráizgulni az első szexre. Nagy esély van rá, hogy esetleg sz-r lesz, és kell pár alkalom, hogy összerázódjatok.

Lehet, hogy hamar elmegy, lehet, hogy bénázol, és akkor mi van? Újra kell próbálni. Ez nem a film meg a romantikus regények :D

2016. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mért kell leoltani a kérdezőt? Sok idióta...


Nyugi kérdező ne parázz rá a dologra, mint ahogy írták nem kell semmi extra praktika mert azzal fogod elrontani.

Teljesen elég leszel neki csak úgy minden extra nélkül. Első szex....amúgy sem kell tökéletesnek lennie. Össze kell szokni a partnerral, majd a sokadik után lehet praktikákat bevetni, közösen.

2016. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ó én már 27 vagyok, a párom 32, de az első szex... kb. nagy kalap fhos volt. El sem mentünk, meg bénáztunk ezerrel, végül csak nevetve feküdtünk egymás mellett.


Na, az volt másfél hónapja, azóta viszont volt, hogy napi 3-4x is szeretkezünk, hol durván, hol finoman... isteni.

2016. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek!:)
2016. okt. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!