Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátom nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátom nem tud táncolni. Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
"Párom, zavar, hogy nem tudsz táncolni."
2016. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki szépen a szádat, és közöld vele nyíltan, egyszerűen és őszintén.

Majd mondd meg neki, hogy menjetek el együtt egy táncoktatásra.

2016. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Neked nem csak Twisteléskor van X lábad." :D
2016. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki és kész. De előre közlöm, hogy a pasik többsége rühelli a táncot, lehet ő is így van vele...
2016. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

- Zavar hogy nem tudsz táncolni.

- Rendben, te meg tanulj meg autót szerelni.

2016. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
5# mert autót szerelni meg biztos tud, mi? Egy srácot se ismerek aki tudna. (Ami nem is baj, tök felesleges tudás.)
2016. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

# 5

Ok, az én párom mondjuk pont tud, mert az a szakmája, de hacsak nem Trabantotok van, akkor mégis mi a búbánatot akarsz szerelni az autódon? :D Örülj, ha ablakmosót tölthetsz vele, minden mással szerviz. Szóval ez elég gyökér példa volt.


Kérdező, miért zavar? Az én párom menni se tud normálisan, mégsincs vele gondom. Miért olyan fontos ez neked?

Nem kötekedésből, tényleg érdekel.

2016. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked miért fontos a tánc, hogy vele szeretnéd élvezni. Cserébe te is mondj valamit, amit megtanulsz/kipróbálsz érte. :)
2016. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7# én megértem a kérdezőt. Nekem most tetszik egy kollégám, de a céges bulin rettenetesen unta magát, nem iszik, nem táncol, nem dohányzik. A dohányt nem bánom. Rémesen unta magát az esten, míg én a parketten roptam. Odavagyok érte, de ha belegondolok, hogy nem szeret táncolni... Végül is, mindegy, mert van barátnője, de sírni tudtam volna, annyira unatkozott az este. :(((
2016. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!