Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg egy sráccal, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Van egy barátom már lassan 3 éve. Nagyon jó a kapcsolatunk, de így fél évvel ezelőtt volt egy "hullámvölgy", amikor nem igazán jöttünk ki, és én is másfelé kacsintgattam. Volt egy gyerek akinek nagyon tetszettem, s szerint már rajongott értem. Ez így valahogy jól esett mert akkoriban a barátom nagyon elhanyagolt. De nem történt köztünk semmi, csak nagyon sokat beszélgettünk, meg elég sokat barátkoztunk. Már akkor is mindig mondogatta, hogy többet szeretne tőlem. De így vége is lett, mert ő dolgozni ment és nem is találkoztunk, meg én amúgy is a barátommal akartam foglalkozni. Na azóta a barátommal és velem minden rendben, de ő még mostanában is hívogat, mert állandóan szerelmet vall, mert még mindig ugyanazt érzi. Tudom, ebbe én vagyok a hibás, mert kb. egy héttel ezelőtt találkoztunk és megint beszélgettünk, de én csak szimplán barátként tekintek rá. Most éjjel is felhívott és mondta, hogy tényleg nagyon szeret, és szegény már sírt is a telóba... :S

De nem szeretném összetörni a szívét, de szeretném ,hogy abbahagyja ezt az egészet, mert ez nekem is fáj. Főleg amiket tegnap este mondott.

Mit tanácsoltok?


2010. ápr. 25. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
HA nem szeretnéd összetörni a szívét akkor minél előbb találkozol vele, és elmondod neki hogy szereted a párod, rendben vagytok, és nem akarod őt elhagyni sem megcslni. Szar érzés lesz készülj fel, de így tiszta. Ne kavard magad körül a szrt, mondd meg neki őszintén mindenkinek jobb lesz, csak talán neked nem...de ha tényleg nem akarod bántani akkor így a legjobb.
2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne tarts vele kapcsolatot, sajnos itt csak az a megoldás, hogy kerek perec megmondod, hogy semmit nem akarsz. Amíg nem mondod ki,a fiú hitegetni fogja magát.
2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
rossz kategória.
2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Legyél határozott,kemény és törd össze a szívét,mert különben nem fog leszállni rólad. Akkor se engedj ha öngyilkossággal fenyegetőzik. Vagy változtass telefonszámot és titkosítsd.
2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A "házibarátod", vagyis az a srác akivel a kapcsolatod szünetében beszélgettél, sajnos érzelmi zsarolással él. Vmi nem jó az önbecsülésével és ragaszkodna hozzád, mint egy kiskutya. Nehéz, valahogy mondd el neki telefonon vagy sms-ben, hogy igazán jól esett amikor meghallgatott, de sosem voltál szerelmes belé, nem is leszel; jó a párkapcsolatod... Neki pedig sok sikert, nagyon nagyon sok lány van még ,akiben megtalálhatja a párját.
2010. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ennek csak egyféleképpen vethetsz véget, tapasztalatból mondom, megszakítod a barátságot is egyszer s mindenkorra. Amíg "barátok" lesztek, végig reménykedni fog. A fiú-lány barátság csak addig működik, amíg mindkét fél csak barátkozni akar.

Biztos azt mondod erre, hogy neked fontos a barátsága, de ha ez valóban így van, akkor el kell engedned (vagyis küldened). Ha nem teszed meg, akkor nem szereted barátként sem, mert fontosabbak a saját önző céljaid.

2010. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz, sőt ha nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor kivitelezhetetlen.

Amúgy én kerek perec odaállnék elé, hogy sajnálom, de te nem vagy több egy jó havernál, és a barátomat szeretem és nem is akarom elhagyni, megcsalni. Boldogok vagyunk, és kérlek ne nehezítsd ezt meg, mert minél tovább csinálod ezt annál rosszabb lesz mind a kettőnknek. De főleg neked, hisz én csak haverként tekintek rád.

Mondjuk vannak olyan srácok, akiknek nagyon nehéz a felfogó képességük. Én anno jártam már úgy, hogy az illető el akart hívni randira. Közöltem vele, hogy nekem nem jön be. Ne is menjen el a randihoz általa kiválasztott helyszínre, mert én nem megyek, hisz nekem ő csak haver, és soha nem is tudna több lenni. Aztán meg hallottam, hogy ő ott várt több órán át a parkban, de nem mentem. Nem tudom mire számított azután, hogy megmondtam: nem megyek. Aztán egyre kevesebbet találkoztunk, így nem volt nehéz hanyagolnom. (Mondjuk nem is volt az a hajde nagy haverság, csak olyan ha összefutunk jól el tudunk beszélgetni.) Meg mondjuk ezek után ha taliztunk is (soha nem kettesben), akkor már én nem tudtam olyan feloldottan beszélgetni vele, ott volt egy amolyan 3 lépés távolság... Majd idővel elfogadta, megértette; főleg mikor másik városba jártam tanulni ill. amikor a haverjai (akik tudták én vagyok a szíve hölgye) láttak az egyik tényleg csak jó haverommal hazafelé biciklizni a suliból. Gondolom úgy mondták el neki, hogy mit akar tőle, hisz nekem barátom van. :D

Szóval annélkül nem fog menni, hogy ne fájna neki...

2010. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!