Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ertessem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ertessem meg egy sraccal hogy nem erdekel engem az o szemelyisege?

Figyelt kérdés

Letezik egy srac aki allandoan hiv, keres, minden hetvegen meghiv uditozni. Parszor elfogadtam a meghivasat gondolva hogy ha elmegyek akkor nem fog tobbet hivni, de ez sajnos nem igy tortent. Mar nagyon undoritova valt es nagyon idegesit. Hogy ertessem meg vele h nem erdekel az o szemelyisege es hogy hagyjon mar beken?

koszi a valaszokat


2009. márc. 28. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy itt leírtad. Ha a kedves szóból nem ért, nyugodtan próbálkozz durván!
2009. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad már konkrétan megmondani neki?

Csak mert ahogy ismerem a lányokat soha nem mondjátok meg a konkrétat,hanem körülírjátok.

Nyomd le neki a szokásos szöveget,kedves,helyes srác vagy,de nem tudlak barátnál komolyabban elképzelni.

Ezek után tuti nem fog hivogatni,ha viszont mégis,akkor te hívd fel és mond meg neki(és most tényleg szó szerint ezt mond):"Szia XY(ide a neveXD),azért hívlak hogy elmondjam,h nem vagyok rád kíváncsi.Bűnronda vagy és még ha az eggyetlen pasi lennél,akkor se kellenél"

Voala és kész is!Igaz utána elhord mindennek,de majd lenyugszik.

2009. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pont így
2009. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!