Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyük fel, hogy már sok éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy már sok éve együtt vagy valakivel. Elhagynád azért mert meghízott?

Figyelt kérdés
Például eddig nem volt se úszógumija,se pocakja de már van.
2016. okt. 7. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
El valószínű nem hagynám, de észrevenné, hogy nem kívánom. És valahogy nagyon finoman szóba hoznám a témát
2016. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a hízás mértékétől függ.


Párom is hízott kb 5 kilót, az nem annyira vészes, engem nem zavar annyira, őt viszont annál inkább, fogyni is szeretne. Mint mondtam, engem nem zavar, de őt igen, így támogatom, tippeket adok, hogy hogy meg mit sportolhatna meg mikor (nem tudja beosztani az idejét és pl a térdei miatt nem is alkalmas minden sport neki).


De ha ez nem 5, hanem mondjuk +20 kg lenne, az már igenis zavarna. Szerintem az elhízás egyfajta igénytelenséget jelent, ráadásul a legrosszabbat. Ha magadért nem vagy képes tenni, akkor mégis mit várhat a másik, hogy érte teszel majd?

Természetesen ha betegség miatt van ekkora hízás, az teljesen más dolog, ott maximálisan megértő és elfogadó lennék, hiszen nem tehet róla, és támogatnám a fogyásban.


TEHÁT, a kis mértékű hízás nem zavarna, kis pocak/úszógumi még belefér, de ha így már nem vonzódnék a páromhoz, akkor esetleg finoman szólnék neki, hogy "szivem, kicsit diétáznod kéne" mert a párkapcsolat elengedhetetlen része a vonzódás.

Bár, ha pár kiló feleslegtől már nem vonzódik valaki a párjához, az nem is szerette őt igazán sose....

2016. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

nekem a teltebb alak jön be inkább, de van az a szint ami után már igénytelennek tartanám és beszélnék vele erről...


23F

2016. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél neki egy nagyon szép ruhát (ami nem jó rá) ha tetszik neki akkor azon lesz hogy belefoggyon :D majd ha fel bírja venni akkor még kissebb ruhát..és így tovább. Egyébként meg a nők párkapcsolat alatt akkor híznak ha rosz a kapcsolat...talán érzi hogy nem olyan mint régen és ezért evéssen nyugtatja magát...vagy pótcselekvésnek használja.
2016. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

XDXDXDXDXDDDD

OK

2016. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el, de szerintem nem is hagynám, hogy eljussunk eddig. Mikor már zavar, hogy kezd felszedni pár kilót, akkor jelezném, hogy változtatni kéne az étkezésén, mert nem lesz jó vége.

Sose értettem, hogy amikor valakinek +20kg-nál jut eszébe, hogy ez már nem tetszik, és fogyjon vissza. Nem lehetett volna már +5kg-nál szólni, ha már akkor is zavarta?!


És viszont is ezt várom el. Egyrészt igyekszek tartani a súlyomat. De ha valamiért nem sikerül, akkor elvárom, hogy a párom időben szóljon, és ne akkor, mikor már nincs gusztusa hozzám érni. Már csak azért is, mert sokkal könnyebb, ha 3-5 kg fogyás és egy kis mozgás újra kívánatosnak fog tartani, mintha 20 kg-ot kéne leadni (minél gyorsabban), hogy egyáltalán ne hagyjon el.

2016. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik, hogy lenyel egy falat csokit, és hopp, feljött 20 kiló :D Látszik, mikor valaki elkezd gömbölyödni. Pl elkezdtem fogamzásgátlót szedni, szép lassan elkezdett vastagodni a pihe-puha zsír a pocakomon, nem vártam meg, hogy guruljak, egyből átgondoltam az étrendem, és elkezdtem többet mozogni, így nem lett nagy gond. Ha valaki megvárja, amíg felszalad 25-30 kiló, azt már nyilván embertelen nehéz ledolgozni.

Mi a párommal ugyanazt esszük nagyjából, és mozgás szempontjából ugyanaz az életstílusunk, így valószínűleg egyszerre kezdenénk hízni, akkor úgy főznék, és olyan programokat szerveznénk (pl több túrázás, bicajozás, úszás, stb az otthon punnyadás helyett), így nem lenne gond. Sajnos nagyon kevés sport van, amire mindketten képesek vagyunk, de valamit biztos találnánk.

Karban tartani magunkat egyszerűbb, mint utólag kínlódni.

Ha rendkívüli helyzet, pl betegség nélkül, csak úgy lustaságból elhagyná magát a párom, és elhízna, akkor nem maga a zsír zavarna, hanem a hozzáállása, valószínűleg alapból is megszaporodnának a problémák a kapcsolatunkban, így elképzelhető, hogy szakítás lenne a vége, de nem az úszógumi miatt közvetlenül, hanem azért, mert megváltozott a személyisége, igénytelen lett az egészségére és a külsejére.

2016. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindegy, hogy mennyire hízott el, milyen volt előtte, van-e valamilyen egészségügyi problémája!


Én biztosan ezért nem hagynám el. Volt már nagyobb darab párom, nem volt köztünk gond, de hirtelen lefogyott, azt jobban észrevettem, mint a hízását :D

Egy kis úszógumi nekem belefér,de kinek mi.

2016. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Ha már családos lennék, akkor biztos nem. Ilyen apróságért nem rúg fel az ember egy családot, inkább diéta-sport stb. lenne a fókuszban.

Egy nem igazán komoly kapcsolat esetén viszont igen, mert ez általában csak rosszabb lesz.

2016. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen. A magaval valo torodes resze a velem valo torodesnek is.

N

2016. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!