Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem akar velem szexelni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a párom 30.. 4,5 éve vagyunk együtt és az utóbbi félévbe elkezdte hogy nem igen kíván nem is mutatja ki..heti 1x vagyunk együtt úgy,ha közeledek felé mondja hogy hagyjam abba ugyse lesz semmi,állítja hogy nem csal meg...próbáltam vele beszélni hogy, ez nekem így 20 évesen elég kevés de nem tesz ellene semmit ugyan akkor mondja, meg próbálja éreztetni hogy szeret..nem tudom mi tévő legyek ?!
2016. okt. 9. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Stresszes vagy más van a láthatáron.

Előbbin még lehet segíteni, utóbbin kevésbé.

Nem ártana ha kinyitná az arcozatát és elmondaná, hogy mi az elhidegülésének az oka.

2016. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként jól számolom hogy 15 éves voltál, mikor összejöttél egy 25 éves fazonnal?
2016. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 AniPró ***** válasza:
Én ilyen korkülönbségnél már arra gondolnék, hogy kiöregedtem az esetéből, de csak nem ez a szitu, ha ez a dolog csak fél éve kezdett el jelentkezni. Gondold végig, hogy mi történt fél éve a változás előtt, mi változott azóta, ami kiválthatta ezt. Amúgy itt is a kommunikáció lenne fontos, meg kéne beszélnetek, és ha közlöd vele, hogy vagy lesz változás vagy szakítotok lehet elgondolkodik. Ha meg továbbra is leszar, akkor meg kár mentegetni a kapcsolatot.
2016. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

le kellene fogyni...


milyen már az a nő, aki 15 évesen összeáll egy 25 évessel...


megéri a pénzét az a felnőtt pasi aki csak tini lányok szemében férfi.


amugy meg ismerem a szisztémát, 20 évesen már egy leélt trotty vagy.

2016. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik valamilyen féle tanáccsal próbálnak segíteni,illetve köszönöm az utobbi kommentelőnek hogy rádöbbentett vannak még a világon rosszéletű emberek :)
2016. okt. 10. 15:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem kihültek az érzései iràntad és igy akarja éreztetni veled inkàbb lebasz minthogy megmondja hogy màr nem szeret és vége!
2016. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a volt férjemmel.12-évig voltam vele.Már neméreztem nőnek magam mellette.Ő 8-évvel idősebb nállam.Most 14-évvel fiatalabb az élettársam.S boldog vagyok.Nem a kor számít!
2016. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!