Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes élni, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes élni, ha az ember mindent elveszít?

Figyelt kérdés
Nincsenek már szüleim.Apám elhagyott mikor baba voltam,anyám új párja 6éves koromtól kezdve bántalmazott,anyám nézte,de sosem szólt semmit. Nagyszüleim nem nagyon tudnak segíteni,alig van pénzük nekik is.Elvesztettem az otthonomat.Párommal esélytelen megoldani a közös lakást,csak szenvedünk.Az egyetemet sem tudom rendesen végezni,nem tudok tanulni annyira szomorú vagyok.Lassan a szívemnek és a többi szervemnek is annyi,rengeteg gyógyszert kéne szednem.Minden reményemet elvesztettem,már nincs elég erőm élni se.Érdemes küzdeni,ha semmi kiút sincs?
2016. okt. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztettél el mindent. A párod még ott van. Amíg ott van addig van értelme, keress egy jobb munkát és azzal sok mindent meg lehet oldani.
2016. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még párom sincs jelenleg,mégis élek....ne add fel sose.
2016. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes igen. De erre neked kell rájönnöd. Fiatal vagy, még előtted az élet.Klisé, de ez az igazság.
2016. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó mint te, csak az én szüleim meghaltak. Figyu, sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, de vedd úgy, hogy tiszta lapot kaptál. Így már azért más nem ? :) 30/f
2016. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemre minek járnod? Egy átlag fizuból még egyedül is megélsz, nem kell hozzá a semmirekellő faszid!
2016. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!