Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt párommal, eljegyzés megtörtént, és 1 éve vettünk közös lakást hitellel. Azonban valami elmúlt, sokat veszekszünk, és sajnos meg is csaltam a vőlegényemet egy nála jóval fiatalabb férfival, aki azóta el tűnt a képből, h ő nem akar az én "boldogságom" útjába lenni. Talán miatta még fel is adtam volna ezt a kapcsolatot, de mivel nem keres itt ragadtam. Azaz, ha majd egyedülálló leszek ismét keres. Ki tudja. Tudom, én vagyok a szemét, nem mondtam el és magamba tartom ezt a titkot. Nem vagyok már boldog. Fogalmam sincs mi legyen, h csak úgy el dobjak magamtól egy ilyen hosszú távú dolgot az ismeretlenért.

2016. okt. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vagy boldog hagyd ott, miért kínzod, alázod meg még őt is?

Egyébként tényleg nincs már olyan nő a földön, aki hűséges tud maradni a párjához hosszú távon? Az, hogy a férfiak ilyenek, megszoktam, na de, hogy egy nő nem bír magával...Hagyd ott, ha nem kell, és utána keress másikat. Mi értelme így egy kapcsolatnak??

2016. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek, hogy így reagálsz pontosan ezért is írtam ki magamból, h talán így könnyebb lesz. Tudom, gusztustalan egy világban élünk és erre én is rá tettem.
2016. okt. 10. 21:49
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Nem vki miatt kell feladni egy szar kapcsolatot, hanem azért mert a kapcsolat szar.
2016. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Beszéld meg vele őszintén mond el ezt a dolgot és tisztán látsz majd mindent!

Ha nem vagy boldog vele ne erőltesd.

Lépjetek tovább. nem azt kell nézned hogy meddig voltatok együtt! hanem azt hogy boldogok legyetek!

Legyél vele őszinte mond el neki!

2016. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!