Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

A barátom 8 év után szakított velem. Sokat veszekedtünk, én féltékeny voltam és hát kikacsingatott amíg együtt voltunk, de fizikálisan nem csalt meg... Aztán megkérdeztem, hogy most mit akar és ő szakított velem. Ez történt egy hónapja, de közben ő folyamatosan írt nekem meg hívogatott, ha nem vettem fel akkor meg volt sértődve, kérdezgette hogy hol vagyok, meg többször hívott szexelni is, de persze én nemet mondtam, utána is fel volt háborodva, hogy nem a szex miatt hívogat, hogy gondolhatok ilyet... Tegnap besokaltam és mondtam neki, hogy törölje a közös képeket a Facebookról és ne keressen többé, ő meg hogy jaj ne csináljam már, meg azért keres folyton mert nem tudja csak úgy elfelejteni azt a 8 évet, nem válaszoltam neki, de ő még írta, hogy majd szeretne velem személyesen is beszélni erről (mintha eddig nem lett volna lehetősége).

Aztán ma meg mentem az utcán és láttam őt egy csajjal, akire anno féltékeny voltam a kapcsolatunk alatt és szakítás után is győzködött engem, hogy nem akar tőle semmit meg nem is beszél vele egyáltalán. Most meg együtt kávézgattak...


Most ez mit jelent? Mit gondoljak? Tudom, el kell felejtenem, de miért csinálta velem ezt a huzavonát egy hónapon keresztül?


2016. okt. 11. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmes voltál. És ezt nehéz feladni. Műbalhé, semmi más. Megtartana tartalékba, ha nem jönne be az élet. A bunkók már csak ilyenek. Gerinc nulla.
2016. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy aljas senki. Te ugorj,amikor csettint,ő meg addig kvázik? Kapj a fejedhez. Lepj.
2016. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!