Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ugyanúgy beszéltek egymássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ugyanúgy beszéltek egymással amikor kettesben vagytok, mint amikor mások is ott vannak?

Figyelt kérdés

Vagy van amit csak egymásnak tartogattok?

A sztori röviden:

Mi most éppen azért vitatkoztunk, mert úgy gondolom hogy van ami másra nem tartozik. Én nem szeretek nyilvánosan magánéletet élni, még akkor sem ha esetleg vmelyik családtagom van jelen.

Azt se szeretem ha mások előtt olyan helyen ér hozzám (pl. fenék), és nem úgy beszélek vele olyankor, hogy "jajj így szerelmem, meg úgy szerelmem, jajj de imádlak...". Azt se szeretem ha mások ezt csinálják előttem, mert szerintem ez csak 2 emberre tartozik.

Szerinte viszont szégyellem őt mások előtt. Ez persze nem így van, mindenki tudja hogy együtt vagyunk, soha nem tagadnám le, és egyértelmű, hogy ha nem szeretném, nem lennék vele, nem kell ezt folyamatosan reklámozni. Az olyan, mintha másoknak akarnék bármit is bizonygatni. De most elbizonytalanodtam, hátha én vagyok agyilag defektes, és az lenne a normális, hogy a kirakatba teszünk mindent...



2016. okt. 11. 22:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is az arany középút a megoldás. Csókolózni én sem szeretek nyilvánosan, de egy-egy puszi vagy ölelés belefér. A fenekemet még jó, hogy nem fogja meg, de a kezemet szinte állandóan. Ki lehet ám mutatni a szeretetet úgy is, hogy az nem zavar másokat.
2016. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baja, hogy nem mutatom ki. Azzal van baja, hogy nem ugyanúgy beszélek vele, mint amikor kettesben vagyunk.
2016. okt. 12. 09:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja, kinek mi a véleménye. Kiv. azt, hogy illetlen helyen fogdos társaságban, na az bármilyen tanult, illemtudó embernél kivágja a biztosítékot.


Amúgy én is úgy gondolkozom, mint te, én sem szeretek évődni meg jajjdeimádlakprüntyőkémezni mások előtt. Párom kicsit jobban, de ő sem olyan szinten, és ha látja, hogy engem zavar, akkor leáll vele... bár ő inkább froclizásból csinálja és csak családi körben.


De azt is megértem, ha vki nyíltabban kezeli ezt.

2016. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Plusz mi is messze máshogy beszélünk kettesben, mint társaságban. Társaságban pl. hanyagoljuk a napi szerelemmegvallást, a "decukorfalatkavagy"-ot meg azt is, amikor viccből káromkodunk, ill. szekáljuk meg becézgetjük egymást. Van, ami nem társaságba való sztem.
2016. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az enyém olyan, hogy ha látja hogy valami zavar, annál jobban erőlteti. Nem értem miért nem elég neki ha ilyen szinten csak kettesben kapja ezt meg, és miért hiszi azt, hogy ha mások ebből arra következtetnek, hogy nem szeretem. Ennyi erővel akkor szexelni is mások előtt kell, különben még azt hiszik, hogy nem is csináljuk...
2016. okt. 12. 10:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Mások elött természetes,hogy nem úgy viselkedtek mint kettesben. Én sem szeretem főleg a szüleim előtt. Eleinte még puszit se adtan neki a szüleim előtt amióta együtt élünk szoktam búcsúzáskor vagy,ha jön értem amikor haza látogatok, de azt se szeretem csak hát élettársam már egy puszit csak adhatok neki. Nekem az is ciki,hogy anyumék tudják,hogy szexelünk mindig mondom páromnak milyen ciki már ő meg csak kinevet,hogy miért lenne az. Ha buliba megyünk akkor viszont szeretem ha hozzám ér puszit ad és érzem, hogy velem is foglalkozik nem szégyelli a barátai előtt, hogy szeret. A fenék fogással meg semmi bajom, ha csak ráteszi a kezét gondolom te párod sem kezdi el markolászni mások előtt :D a szülők előtt meg nem kell ilyeneket csinálni és jól van23L
2016. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért van átmenet a nyáladzás és aközött amit te csinálsz. A kérdésed alapján azt hittem, hogy a párod viszi túlzásba. Viszont a hozzászólásod alapján ne haragudj meg,de veled is gondok vannak, a családod meg nem normális. Az érzelmi intelligenciájuk a béka segge alatt van.
2016. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek után még együtt vagytok?
2016. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezzel enis igy vagyok.. rengetegszer fogdos nyilvanos helyeken.. mintha otthon lennenk. Ha raszolok vagy megkerem ne tegye kiakad..
2016. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!