Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, mikor mondjam el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor mondjam el az új barátnömnek, hogy súlyos betegségem volt, aminek komoly nyomai vannak a testemen (még nem feküdtünk le egymással, de már itt lenne az ideje)?

Figyelt kérdés

26 vagyok, ö 23. Már régebb óta ismerjük egymást munkakapcsolatból, két randin vagyunk túl. Szóval már eddig is jól ismertük egymást, de intim dolgokról nem volt szó köztünk. Csók volt, nagyon jól kijövünk, mintha ezer éve együtt lennénk. Ö a pasijaként hivatkozik már rám a barátnöi elött.

Nekem 2 éve komoly mütétem volt, majdnem meghaltam. A testemen 15 centis vastag, rondán gyógyult heg van. Az emberek ha strandra megyek megbámulnak, van aki ki is csúfol, megjegyzést tesz.

A randikon eddig nem akartam ezzel az egésszel elöállni, nem akartam elijeszteni. Már teljesen meggyógyultam, nem kell szednem semmit. Csak ijesztö lehet ez mégis annak aki mindig is makk egészséges volt.

Hogyan, mikor mondjam el neki? Nagyon kedvelem, félek hogy nem akar többet találkozni majd. Nem akarom elhúzni a dolgot, hogy a szexnél szembesüljön vele és megijedjen.

A betegségemröl a szük családon és egy-két baráton kívül senki nem tudott, a munkatársaim se, azóta meg új munkahelyem van. Öt pedig utána ismertem meg, így senkitöl nem tudhat róla.


Mit kéne tennem?



2016. aug. 23. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni, ha szeret. Ha mégis, akkor annyit se ért, ne foglalkozz vele.
2016. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyében nem akadnék ki rajta. Plasztikáztatni meg lehet.
2016. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Elmondod neki így, ahogy leírtad a kérdésben.

Ha tényleg érdekled, akkor nem fog elfutni, ne aggódj. Ha ezért lelécel, akkor nő létére ő is csak a tested akarta, és dugni akart, mást nem. Szóval nem vesztettél semmit.

De mivel egy ideje már találkozgattok, én arra szavazok, hogy kedvel téged.


Egy 15 centis heg nem a világvége, vannak ennél durvább "testi hibák", amiken át lehet lendülni, ha szeretsz valakit, és kívánod.

Szavazz már meg ennyi bizalmat szegény lánynak, hogy nem tartod ennyire felszínesnek. ;)

2016. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van műtéti hegem, bár nem zavar :) mégis értem és megértem amit érzzel.


Szerintem még erősítsétek ezt a kapcsolatot, a bizalmat egymás között, neked nagy segítségedre lenne, ha kialakulna egy erősebb kötődés, ezáltal elfogadás kettőtök között.


Emiatt én még randizgatnék, egyre közelebb kerülnék a lányhoz, fokozatosan közelednék hozzá testileg is- ha még van benned szégyenérzet az állapotod miatt, akkor várj még az első alkalommal egy picit!

Az idő nagy segítségedre lesz abban, hogy ne csak szavak legyenek, hanem kialakult bizalom és érzések is biztosan a lány részéről.

Ha szeret és kíván téged, hidd el, hogy nem fog sikítva elrohanni, ha lát egy műtéti heget!

(hidd el, a legtöbb embernek van kisebb-nagyobb hegesedése is, de kisebb-nagyobb szépséghibája is!, így a lánynak is lehet éppenséggel és fordított esetben te sem azt vizsgálgatnád az együttléteitek alatt, ugye?)


Egyelőre 2 randi után szerintem nem azzal kellene nyitni a 3. találkozást, hogy "nézd, van egy ronda 15 centis hegem"- ráér ez még.


Sok sikert:

39N

2016. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is van, és büszke vagyok rá, mert azt jelenti, ÉLEK, és TÚLÉLEK!

Aki nézi nézze, rhadtul nem érdekel, a párom rákérdezett, elmeséltem mi volt, és kész. Ha zavarná, szóvá tenné, plasztikát javasolna, akkor elhagynám.

2016. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem a fél mellemet operáltak le

és van párom aki elfogadja ...


szal simán mond el h volt egy műtéted és sajna a hegek örök életre szolnak

én még várnék vele 1-2 randit h a kapcsolat erősödjön de semmiképpen nem közvetlen a szex előtt

2016. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt. Az én páromat még gyerekkorában műtötték meg a hasánál és neki is ott van egy hatalmas heg, de ez engem egyáltalán nem zavar. Sőt már annyira megszoktam, hogy van, hogy fel se tűnik.
2016. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért lenne gond? A családtagjaim nagy részén van valami heg, baleset vagy műtét miatt, a kutyát nem érdekli.

A páromnak meg volt olyan betegsége, amibe akár bele is halhatott volna, igazából valamilyen szinten nekem ez pont, hogy "pozitívum", mert emiatt máshogy lát mindent, máshogy áll az élet dolgaihoz, mint a többi ismerősöm. Sőt, neki is vannak nagyon feltűnő, látható nyomai a betegségének, bár nem hegek, de úgymond "szépséghiba", nekem kifejezetten tetszik így.

Ha emiatt nem akar veled többet találkozni, akkor annyit is ért, nem veszítesz semmit. De szerintem nem lesz gond, ennyi tolerancia kell hogy legyen benne.

2016. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek van hidd el, aki szeret azt nem érdekli.
2016. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom hasán is van egy nagy heg vakbélműtét miatt. Ha nem hívja fel rá a figyelmet, kb észre sem vettem volna, pont nem érdekelnek ilyenek, ő sokkal jobban rápörgött erre, hogy milyen csúnya, mint én. Amúgy most amíg el nem olvastam a kérdést, nem is jutott eszembe, hónapok óta úgy néztem rá hogy fel se tűnt, hogy ott van neki is a hasán a heg. Na, hát ennyit számít kb... nem tudom, a tied hogy néz ki és hol van, de nem biztos, hogy neki számítani fog egyáltalán.
2016. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!