Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok mérges? Mi lett volna a helyes eljárás?

Figyelt kérdés

Kérlek szolgáljatok értelmes, legalább 2 mondatos válasszal! :D

Szóval, kissé bonyesz helyzet állt elő a barátnőm és köztem. Az elejétől fogva jelezte, hogy igénye van évi párszor arra, hogy egy tuc-tuc szórakozóhelyen ringassa a testét. Volt hogy évi 1 alkalmat kért tőlem, azt mondtam rossz kedvvel, oké; de azt hiszem valójában alsó hangon havi 1 ilyen alkalomra lenne igénye. Tudvalevő hogy én rühellem az ilyen drogtanyákat, órákig az üvöltő tuc-tuc zenét.

Régen még beugrós kidobó is voltam az A38-on, és végleg megutáltam az összes hasonló kócerájt. Sokszor mondta hogy menjünk valami night clubba, hát eddig 1X voltunk a hajón, 1 éve járunk. Az is úgy volt hogy a Peachesbe mentünk volna, csak végül átmentünk a hajóra. Mostanában is sokszor mondta, menjünk megint a hajóra, mert oda szabad, ingyen bejárásom van bármikor, őt is vihetném magammal nyilván. De én meg nem akarok odamenni, nem akarok az ottaniakkal találkozni. Mondtam neki, menjünk másik helyre.

Hát, nem mentünk, nem volt megszervezve, meg nem is nagyon volt rá lehetőség sokszor. Én meg még utálom is. Barátnői se mennek el vele. Ettől függetlenül ha kerek-perec megszervezne pár ilyen éjszakát egy évben, elmennék vele természetesen. Mert tiszteletben tartom hogy ő akar menni.

Egy kérésem volt felé: egyedül ne menjen. Veszélyesnek tartom ezt egyedül. És itt a bibi.Egyik nap jó minőségű fejhallgatón lejátszottam neki ezt a dalt: https://www.youtube.com/watch?v=NYhxaZXXwsg (nem mintha jelentősége lenne, melyik dalt, amúgy ez a dal nekem tetszik), és feltámadt benne nagyon erősen ez a vágy, hogy menjünk. Jó, oké, a közeljövőben elmegyünk. Nos nem így történt. Mint kibukott, azóta nem egyszer volt egyedül. Nem várt. Elment egyedül, annak ellenére hogy nagyon határozottan megkértem, ne tegye.

Mérges vagyok, mert csak arra tudok gondolni hogy idegen férfiak tapogatták, meg veszélynek tette ki magát. Azt mondja nem tapogatták. De én meg tapasztalatból tudom, milyenek ezzel az ittas drogos kanos nyomulós sutyerákok. Vagy ha meg végképp a kérésem ellenére elment egyedül, elmondhatta volna az összes ilyen alkalmat, és tudja hogy minden ilyet bármikor kitálalhat nekem, meg egyébként maximálisan őszinte alkat, plusz meg is bízom benne, de a férfiakban nem bízok. És mint mondtam dühít, hogy veszélyeztette magát, láttam már egyet-s-mást.


2016. szept. 27. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy hajlandó vele menni, meg húzod a szád, holott ő szeret ilyen helyen kikapcsolódni, akkor nem jogos, hogy kiakadsz. Vagy menj vele, vagy ne reklamálj. Ha elmegy egy barátnőjével ugyanúgy tapogatnák.


Ez kb. olyan, mintha valakinek a kirándulás lenne a hobbija, az kapcsolja ki, de a párja nem akar vele menni, viszont azon is nyafog, ha a másik egyedül megy. Vagy sportolni, színházba, moziba stb.

2016. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen pasival tuti, hogy nem lennék sokáig egyedül. Oda megyek ahová akarok, a taperolás meg két emberen múlik, ha nem hagyom, akkor nem taperolnak.
2016. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem ez a halálom, hogy "benned bízok, a férfiakban nem bízok".

Erre szoktam mondani, hogy nem egy üveg bor vagyok, amiből az ihat, aki megkívánja. Önálló, döntésképes ember vagyok, és ha nem akarok valakitől semmit, akkor nem lesz semmi. Se tapi, se más.


Egyébként adott volt a lehetőséged, hogy elkísérd, és vigyázz rá, csak nem volt hozzá kedved. Akkor most mi a probléma?

2016. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el vele.

Majd veled is elmegy mobdjuk pecázni, vagy meccsre vagy máshová, ahova igazán nincs is kedve.

2016. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!