Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt hallod vagy mondod valakiről: "alkalmatlan a párkapcsolatra" mire gondolsz? Milyen jellemvonására, magatartásra, eseményre vagy annak következményére, ahol ez kiderült?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 13:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon szuper a helyzet, egy része rám igaz, más része a páromra... veszekedéseink közben a párom vágja a fejemhez, néha hajlok arra, hogy igazat adjak neki.

Nem tudok megfelelően kommunikálni vele (dadogni, hadarni kezdek, amivel felidegesítem, így inkább nem beszélgetünk).

Továbbá, ha valami nyűgje vagy hisztije van (mikor jön már a busz jellegű probléma) nem tudom megnyugtatni, állítása szerint gyerekes vagyok.

Én is azt érzem, hogy mellettem boldogtalan. Nem vagyok képes elegendő lelki testi energiát vinni a kapcsolatba.

2016. okt. 24. 13:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs igénye többre,mint egy heti tali, pedig nem is távkapcsolat, nem lehet megbeszélni dolgokat.
2017. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Én alkalmatlan vagyok mert:

Nem tudok sokaig egy ember mellett maradni mert megunom

Nem mutatom ki annyira az érzéseimet mert sztem gyengesegre utal ha folyton bizonyitgatni kell vkinek h szereted

Nem szeretek sok időt tolteni a párommal (amikor van, hiába is szeretem)

Nem tudnek senkivel sem egyutt élni


Kb ennyi :D

2017. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

- Ótvarbüdöseket pukizik

- A tubusos sajt végéből leszopkodja a sajtot

- Nem használ WC kefét

- Rücskös a feje

- A lerágott körömdarabokat szétköpködi a szőnyegen

2017. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Az exemre :D csak a bulizás, ivás érdekli, soha nem szervez olyan programot, amiben nincs alkohol, a barátai mindig fontosabbak voltak neki. Volt, hogy elment inni, azt mondta, éjfél körül jön haza, tuti egyedül. Ott vártam szexi fehérneműben hajnalig, majd bealudtam. Arra keltem 6 után, hogy lökdösik be egymást az ajtón a primitív haverjával és levágodnak a padlóra "alvás" gyanánt... Hasonló esetek kb mindennaposak voltak, egy idő után már nem is próbálkoztam a szexxel, az sem érdekelte.

Gyerek témáról hallani sem akart, pedig én sem a közeljövőre gondoltam, mikor esetleg szóbahoztam... irtózott minden kisgyerektől, idegrohamot kapott, ha elkezdett egy baba sírni a buszon. A gondolattól is kiborult, hogy valakit neki kelljen eltartani. Sajnálta a pénzt rám is, ha nagynehezen eljött velem valahova pl moziba, forintra pontosan el kellett számolnom a felével, ahogy a kajavásárlásnál is összeadta a blokkon, hogy mi az enyém. Szülinapomra megmondta, válasszak valamit 2000 Ft-ért, a maradékot ki kellett pótolnom. Utólag vicces. Legalább tudom, milyen egy antiférfi számomra. :D

2017. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem csak ilyen lehet. Egyszerűen nem érdekli párkapcsolat hanem valami mást szeret szenvedéllyel ami mellé nem akar kompromisszumot kötni csak azért, hogy legyen valakije. Munkája, utazás, kutatás, művészet bármi ami neki fontosabb mint egy lehetséges kapcsolat.
2017. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerelmetesen rajong a csuti törpéért és a haveri köréért. :D
2018. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!