Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alkalmatlan párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkalmatlan párkapcsolatra a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, orvosi egyetemre járok. Komoly kapcsolatot szeretnék, mégsem volt még soha, minden kapcsolatom zátonyra futott.

Rengeteg szélhámossal volt dolgom, de szép számmal akadtak szerencsétlen, sikertelen férfiak is, akik magukkal akartak rántani.

Tényleg ennyi ilyen van, vagy csak én fogom ki?


2014. júl. 13. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked már inkább egy feleség kéne.
2014. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert nem erre lettek kitalálva.
2014. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DanteSparda ***** válasza:
csak annyira alkalmatlanok mint a nők
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én úgy látám, manapság elég kevés férfi (fiú...) keres komoly kapcsolatot. Csak nézz meg őket, de mondjuk nem kéne szidnom őket, hiszen én is férfi vagyok, de tényleg manapság amik vannak... :)
2014. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

(Az előző)

Bocsánat a hibákért, nem néztem át. :D

2014. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kevés férfi akar komoly kapcsolatot ritkán szánják rá magukat komolyabb dolgokra és ahhoz is rengeteg idő kell elég soknak ... Egyre több a komolytalan férfi sokat nem is nevezném férfinak viselkedésük és kulturájuk alapján ... nehéz normálisat kifogni ...
2014. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gondoltál-e már arra, hogy TE adtál esélyt ezeknek a fickóknak, szóval azért valamilyen szinten a te felelősséged/"hibád" is, hogy itt tart a dolog. A párkapcsolatra alkalmasabb srácokat rendszerint nem veszitek észre, mert "átlagosak", "unalmasak", vagy egyszerűen csak mondjuk csendesebbek, és nem dumálnak folyton hülyeségeket. Ez most talán fájni fog, de szerintem veled is az a probléma, mint rengeteg más emberrel: nem tanulsz a múltból, ha száz hazug ember ver át, százegyedszerre is egy ugyanilyennek adsz esélyt. Nem tagadom, nyilván bennünk, férfiakban is van hiba, de az ilyen esetekben rendszerint nem csak az egyik fél a hunyó. Ne csak mást hibáztass, mindig a nő az, aki választ a jelentkezők közül.
2014. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Észrevetted, hogy az emberek kétféleképpen fogalmazzák meg a kapcsolat után vágyakozás, a magány kérdését? Az egyik részük így: mi a baj velem? A másik részük pedig úgy, ahogy te.

Veled együtt nagy rajongója vagyok mindennemű skatulyázásnak és általánosításnak, de ez azért picit mégiscsak túlzás. Mármint, feltételezzük, hogy nem volt dolgod a férfiak nagy részével (remélem, így van, mert 21 éves korodig ezt nem is nagyon hozhattad össze). Szóval összeakadtál pár emberrel, akik nem igazán feleltek meg az elvárásaidnak. Ennek több oka lehet, nekem most három jut eszembe:

1. Sima pech. Huszonegy vagy, próbálkozz még, ahelyett hogy korszakalkotó következtetéseket vonnál le az egész férfitársadalomról :)

2. Rosszul választasz. Megeshet, hogy olyan férfiakhoz vonzódsz, akikkel nem lenne közös jövőd.

3. Rossz a mércéd. Nem sértésképpen, fogalmam sincs, milyen ember vagy, de lehet, hogy túl magasra teszed a lécet. Mit jelent számodra az, hogy szélhámos? És a szerencsétlen, sikertelen férfi? Úgy érted, megkeseredett? Mert olyan is van, aki huszonegy évesen kijelenti, hogy a férfiak alkalmatlanok... ez is elég keserűen hangzik. És mi köze a témához annak, hogy orvosi egyetemre jársz? Mert így, sztori nélkül, ez értéktelen információ. De lehet, hogy számodra nem az, nem tudhatom. Azt javasolnám, vizsgáld meg kicsit a rendszeredet, hogy milyennek tartod magad, és hogyan képzeled el azt a férfit, aki "alkalmas" lenne egy párkapcsolatra... veled.

2014. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért alkalmatlanok, mert általában nem tudnak egy nő mellett hosszú ideig megmaradni. Úgy lettek kitalálva, hogy minél többfelé szórják a DNS-t.
2014. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Azért nem alkalmasak mert a legtöbben nem képesek megérteni a nőket és nem éreznek velük együtt és mert az eszük a gyatyájukba csúszott!Csak a saját elképzelésüket hajtják és meg sem halgatják a másikat és nem tudnak leülni és értelmesen megbeszélni a prblémákat és ezt én mind úgy mondom mit férfi!
2014. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!