Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős érzések, az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős érzések, az ilyen távkapcsolatra alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Nem tudom minek tudhatom be, lehet a távkapcsolatnak... Odavolt értem, még kis medált is vett, és belerakta a fényképemet amit elvileg sokat nézegetett. (egyszer tárcámban meglátott egy igazolvány képet és elkérte) Mindig nála volt, kedveskedett, volt hogy meglepett egy plüssmacival.

Úgy viselkedett, amit szerintem sokan megirigyelnének, igazán oda volt értem. Legalábbis így tűnt... Nem lakik olyan messze, és az hagyján, hogy eltűnt 1 hónapra is, de volt hogy több hónapra is, és akkor mondtam azt, itt tegyünk ennek a kapcsolatnak pontot a végére... Azon felül pedig tiltakozott mindig, hogy meglátogassam...


Lehet úgy gondoljátok szeretőt tartott, vagy ott volt egy másik kapcsolata, és rám tekintett szeretőként. De egy szeretővel pedig nem vagy ennyire figyelmes, és törődő... Érdekes helyzet volt ez...


2015. jan. 19. 14:05
 1/1 Bekken'Bauer ***** válasza:

Ez érdekes ,lehet nem pont szeretője volt hanem pl családi veszekedések otthon vagy magánéleti bajok.. és feléd nyílt ki,meg minden,csak nem eléggé hogy elmondja ezeknek a dolgoknak a miértjét. lehet valami bandába keveredett,vagy valakikkel züllött,de ugyanígy lehet hogy tette neked a szépet ,aztán egy nap megváltozott és valaki más jött a képbe. ez az eltünés nem normális 1vagy több hónapra..

Mi tudunk egymásról minden percben szinte,90km távból is (!) úgyhogy megértelek,megértem a bizalmatlansági gondolatokat.

2015. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!