Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemüveges, vékony fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges, vékony fiúknak is a trendi, anyagias lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Megakadt a szemem egy páron ma, amint a plázában sétáltam.

A lány szép volt, de glancos, az a tipikus mai csaj, akinek csak a pénz meg az anyagiak számítanak.

Gondolom nem kell részletezni, hogy hogyan lehet őket felismerni.

A barátja egy számomra(!) nagyon helyes, szemüveges, vékony fiú, akinek nem hordott páva hajat és kigyúrt sem volt.

Rózsacsokor volt a lány kezében, és ahogy kommunikáltak azt láttam, hogy a csajszi nem nagyon figyelt a fiúra, mindig valami mással babrált.

Sajnáltam a fiút, mert arra gondoltam, hogy a csaj csak kihasználja.


Nem vagyok elzárkózva a külvilágtól, a menő, izmos, pénzes fiúk nem érdekelnek, szóval nem veszem zokon, hogy ők nem keresik a társaságomat.


De az ilyen kedves, rendes, figyelmes fiúk érdeklődését miért nem tudom felkelteni?


2016. okt. 13. 16:37
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Ja, mert én vagyok az a lány, akinél a földön rosszabb nincs.

Köszönöm, hogy ezt elmondtad nekem!

2016. okt. 13. 17:52
 22/39 anonim ***** válasza:
Kerdezo, azert mert te olyan vagy amilyen, meg ne mentegesd magad azzal, hogy de te tudod, hogy masok is olyanok, csak te legalabb bevallod. Nem. Ezek a te gondolataid, amik onbizalomhianybol valamint a sajat magaddal valo meg nem elegedettsegbol fakadnak, mert teged nem vesz eszre senki. Nyugodtan elhiheted, hogy en meg a tobbi valaszolo sem irigyeljunk a kerdesben szereplo lanytol a pasijat, veled ellentetben. Inkabb magadon kezdj dolgozni az ilyen gondolatok helyett, mert 30 eves korodra becsavarodott irigy no leszel.
2016. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Egyebkent ha azt mondom, a baratom vekony, szemuveges es kedves, szerinted rogton alombarat lehet? Mert o pl a kulsosegeken tul, amellett, hogy tenyleg kedves es alombarat, full extrovertalt, egesz nap dohanyzik es alkalomadtan elmegyunk egy jot inni a haverokkal is. Ez utobbi ketto ugye sokaknal alap kizaro ok. De elsore te csak annyit latnal, hogy jajj de aranyos kedves szemuveges vekony fiu :DD

(De a BMW-sre is tudok meg en is ellenpeldat, apukamnak az van es nem az ordog o se, hanem tisztesseges ferj / apuka amiota ismerem, nem tudok rola, hogy hetvegente a Peaches elott szedne fel a bulakat a kocsival 😂😂)

2016. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Nagyon félreértettetek.

Nem azért tetszett az a vékony, szemüveges srác, mert jajj de kedves, aranyos lehet.

NEM!

Azért, mert eleve az ilyen típusú srácokhoz vonzódom mindenféle értelemben.


Nem irigylem én a csajtól, mert nem ő az egyetlen ilyen fiú a világon, ebben biztos vagyok, csak magát a jelenséget nem értettem.


Abba pedig ne folyjunk bele, hogy ki rosszindulatú ezen az oldalon és ki nem...

2016. okt. 13. 18:02
 25/39 anonim ***** válasza:

És miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy szép, magával esetleg többet foglalkozó lánynak is az ilyen srácok jönnek be és tényleg szeretik egymást?

Én is állandóan megkapom, hogy fura az ízlésem, nem ilyen férfiakat képzelnek el mellém. Hát köszi nekik, én is el tudom dönteni, milyen férfiakat képzelek el magam mellé. :D

2016. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Aha, és ezt te így látatlanban eldöntötted, hogy az a lány többet foglalkozik magával mint én...


Nem tudom mióta számít bele az igényességbe a póthaj, a műköröm meg a műszempilla.

Mert enélkül az ember nem lehet szép? Ugye?

2016. okt. 13. 18:23
 27/39 anonim ***** válasza:
Akkor most olvasd is el, hogy mit irt pontosan az elozo... itt mutatkozik meg az onbizalomhianyod. Rogton magadra vonatkoztatsz.
2016. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Jó, akkor élvezkedjél az önbizalomhiányomra!

Remélem kielégítő...

2016. okt. 13. 18:29
 29/39 anonim ***** válasza:
Ok. :"DD.
2016. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Lehet ezek nélkül is szép az ember, ha alapból szép vonásai vannak :DD

Amúgy azt nem értem még, hogy EGY ilyen példából hogyan vontad le, hogy mindenkinek ez kell és innentől kezdve te labdába se rúghatsz...

Én inkább azt látom gyakrabban, hogy az ilyen srácok náluk kategóriákkal rondább, pattanásos, szakadt tornacipős, 90 kilós lányokkal járnak.

2016. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!