Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemüveges, vékony fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges, vékony fiúknak is a trendi, anyagias lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Megakadt a szemem egy páron ma, amint a plázában sétáltam.

A lány szép volt, de glancos, az a tipikus mai csaj, akinek csak a pénz meg az anyagiak számítanak.

Gondolom nem kell részletezni, hogy hogyan lehet őket felismerni.

A barátja egy számomra(!) nagyon helyes, szemüveges, vékony fiú, akinek nem hordott páva hajat és kigyúrt sem volt.

Rózsacsokor volt a lány kezében, és ahogy kommunikáltak azt láttam, hogy a csajszi nem nagyon figyelt a fiúra, mindig valami mással babrált.

Sajnáltam a fiút, mert arra gondoltam, hogy a csaj csak kihasználja.


Nem vagyok elzárkózva a külvilágtól, a menő, izmos, pénzes fiúk nem érdekelnek, szóval nem veszem zokon, hogy ők nem keresik a társaságomat.


De az ilyen kedves, rendes, figyelmes fiúk érdeklődését miért nem tudom felkelteni?


2016. okt. 13. 16:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, lehet valahol ott parkolt a srác bömöse a közelben.. :D
2016. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
67%
Vekony, szemuveges parom van, plazacica nem vagyok ugyan annyira, de rendesen sminkelek, a hajam egyenesre van vasalva mindig, es noiesen oltozkodom. Neha van, hogy csak a mobilom nyomkodom a parom mellett, mikozben o beszel, de van egy szuper kepessegem, hogy ekozben is tudok ra figyelni es kommunikalni vele. Nem tudom, kivulallok mit gondolnak, de nem is izgat, egy eve egyutt vagyunk es szuperul mukodik minden.
2016. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
12-es, persze nagyon hiteles, ilyenkor gyorsan jön valaki megvédeni a szemüveges fiúkat, de az összes többi kérdésnél le sem szarja őket. :)
2016. okt. 13. 17:32
 14/39 anonim ***** válasza:
Minden szemuveges fius kerdes ala amit latok, le szoktam irni, hogy alatalan jol all a sracoknak. Viszont nem elek egesz nap a gyakorin. :) Most jottem ma fel eloszor, ez volt az elso erdekes kerdes amit meglattam. De gondolj amit akarsz.
2016. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Én szemüveges vagyok, mert szar a szemem... de egyébként emg nem igen szoktam hordani, mert utálom a megbélyegeznek kis törékeny szemüveges fiúnak.

Elég felszínes lehetsz, ha szerinted valaki vékony, felvesz egy szemüveget, és már is rendes jófiú lesz tőle.

2016. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy rohadj meg, de az egesz kerdesed csak a kulsosegekrol szol, es kb. a viselt ruhak es kulso jegyek alapjan feltetelezel mindent. A szemuveges srac kedves, a csaj onzo, buta, plazacica. A bömövös sracok meg maguk az ordogok. Ilyen hozzaallassal mit varsz? Nekem volt szemuveges, alacsony, csunyacska baratom. Egyaltalan nem volt kedves. A mostani paromnak meg bmwje van, megse megatalkodott fellengzos gonosz.
2016. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

A sztereotípiák igazi cáfolat cunamija gyűlik össze itt a kérdésem alatt, ez annyira csodálatos!


Legalább bevallanák egyesek, hogy ők is előítéletesek. De hát már megszokhattuk, hogy a Gyk népe tiszta és makulátlan, nem úgy mint a csúnya, gonosz kérdezők, akik feltesznek egy kérdést és egyből kést lehet állítani a hátába. :)

2016. okt. 13. 17:41
 18/39 anonim ***** válasza:

Én akkor is ezt fogom mondani ha személyesen beszélünk! Nem kell ehhez a gyakorikérdések.

Szerinted aki vékony, és elromlik a szeme, de a kontaktlencsét nem tudja , vagy nem akarja berakni, az automatikusan kedves, jófiú lesz? Lehet a külsőségek alapján ítélkezni, de nem ilyen logikátlanul.

2016. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%
Legalabb megtudtuk, hogy sokat nem veszit senki azzal, hogy nem veled jar.
2016. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:

Hasonló cipőben járunk csak én a "másik asztalnál ülök" :D

Minden ott dől el mik az igényei(d), és megtalál(ja)od-e a másikban amit keres(el).

a kedves, rendes, figyelmes fiúk általában nem értenek a nőkhöz (vagy elhitetik magukkal hogy nem értenek). a BMW-s, bankjegy sodró, sérócirógató, öltönyös németpointer-ek meg némi sikerrel hamar elhitetik hogy kellenek a nőknek, de majdnem ilyen hamar pofára is esnek mikor rájönnek hogy nincs meg a kémia..

2016. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!