Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki csak szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak szeretőnek akar? 25/N

Figyelt kérdés
A nyáron több pasi is próbálkozott nálam. Én mindegyiket elküldtem, mert házas emberek. A legfiatalabb is aki próbálkozott több mint 10 évvel idősebb nálam. Volt olyan aki a szüleimnél is idősebb, és velem 1 korú a gyermeke. A kollégáimról van szó. Mit ronthatok el hogy csak szeretőnek akarnak? Mindenki tudja rólam a cégnél, hogy jelenleg nincs stabil párkapcsolatom. Már azt se lehet mondani, hogy "friss hús" vagyok, mert 5 éve dolgozok itt. Néha flörtölgetnek velem, de erre se mindig vagyok vevő.
2016. okt. 14. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Talán éppen azért mert flörtölgetsz velük és nem olyan határokat húzol, hogy ne erre kellj.
2016. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Munkahelyen kivűl ismerkedj..

Biztos rengeteg korodbeli ff van aki komoly,norm kaocsot keres...

2016. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1-es: nem hiszem, hogy azért. A nem kacér huszonéves csajoknak is állandóan csak a szexfelkérések és rámenős szexbetárgyalások mennek nagyon, még a 30-asoknak is, teljesen mindegy, hogyan néznek ki + milyen a belsőjük. Az egyik oka ennek az biztos, hogy úgy sokan mondják a huszonéves srácoknak (haverok, szülők), hogy ze éppen az a korszak, amikor sokat kell tapasztalni a szexben, mert házasemberként ez már nehezebb. Kérdező, éppen emiatt ne foglalkozz velük, mertcsak egy eszköznek tekintenek, arra nem képesek, hogy szex után értékeket fedezzenek fel benned. Ha férfi lennék, ezt biztos, hogy másképpen csinálnám, több stílussal, több odafigyeléssel.
2016. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak előtte javíts az önismereteden.
2016. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Fura engem mindenki el akar venni. :D

Lehet volna mit tanulnunk egymástól.

23 éves vagyok de már 3 pasi megkért.

2016. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Ha meghúzom a határokat egyértelműen, akkor nem próbálkoznak többször is.
2016. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ehhez határozott nőnek kell lenni, ahhoz pedig sok-sok önismeret kell.
2016. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ja és az öltözködésem sem kihívó. nem rakom ki "amim van", nem járok magassarkúban, nincs műkörmöm, műszempillám. ezeknél a férfiaknál ez kapuzárási pánik lenne egy fiatalabb nő felé amit rám vetítenek ki mert velem találkoznak minden nap?
2016. okt. 14. 12:50
 9/21 anonim ***** válasza:
És egyértelműen a tudtukra adod, hogy nem szeretnéd, ha próbálkoznának, mert ez téged zavar?
2016. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen egyértelműen a tudtukra adom, de akkor is folyton azt hallgatom hogy miért nem randizunk, miért nem fekszünk le...
2016. okt. 14. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!