Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a barátotok/barátnőtök ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Egy kisebb vita alkalmával amikor ti normális hangnemben beszéltek vele, semmi káromkodás, semmi bunkó beszólás, és azt mondaná, hogy ''b*szódj meg!'' Mit reagálnátok erre?

2016. szept. 30. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ilyet mondana, gyorsan meg is valósítanám a dolgot. Vitákra, különben is gyógyír a szeretkezés.
2016. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Megmondanám, hogy nem vagyok én KDNP, majd otthagynám.
2016. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy ahhoz ő is kellene, de jelenleg bejárási tilalom van.

Igazából sose beszélt így velem egy párom se, a jelenlegitől pedig max poénként tudnám elképzelni, mivel mi minden vitát hülyéskedéssel, nevetéssel zártunk le. Így nagy eséllyel ezt is így kezelném.

2016. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem poénnak gondolta, ezt én egyébként sem találom viccesnek. Telefonon keresztül történt, szóval nem valósulhatott meg az amit üzenetben kaptam, hogy falhoz szorítom és megdugom... de ez amúgy sem lenne kivitelezhető, mert én vagyok a nő.
2016. szept. 30. 09:49
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#Kérdező, kivitelezhető az is egy strap-onnal :D
2016. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy díjazta volna az ötletet :D
2016. szept. 30. 10:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik kérdésnél már egy fazon kioktatott emiatt de leírom a véleményem. Engem rettenetesen taszít a trágárság/bunkóság. Pár napig nem igazán keresném és nem reagálnék semmire. Nem hiszem el, hogy máshogy nem tudja magát kifejezni. Akit szeretek annak nem mondok ilyet (jó én annak sem akit nem szeretek)! :)
2016. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 ez a véleményem nekem is. Csak kíváncsi vagyok mások hogyan gondolják, mit reagálnának erre. De ahogy látom van aki szerint ez teljesen rendben van.
2016. szept. 30. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a tehetetlen duh kifejezodese reszerol. Nezz melyebben a dolgok moge! Miert lehet duhos es tehetetlen? Gondolkozz el.


Minel jobban mutatod, h idegesit a csunya beszed, annal jobban megteszik veled. Velem nem beszelnek csunyan, de nem zavarna.

N

2016. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt mondta a barátom egy vita után amiben 100%ban ő volt a hibás hogy sz* opjam le az exem f* aszát :D olyannyira felháborított hogy ilyet mert mondani hogy elsirtam magam de mivel én jó kislány vagyok megfogadtam a tancsát ;) !
2016. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!