Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megverné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megverné az exeteket, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Ez úgy történt, hogy amikor exem nálam volt és pakolta össze a cuccait, amiket itt hagyott, akkor eléggé rám nyomult. Barátnőm meg pont erre ért haza, hogy meghallotta, hogy magyarázza nekem az exem, hogy béküljünk ki, meg ő sokkal jobb mint a jelenlegi párom...

Nagyon eldurrant az agya, és ököllel úgy arcon vágta, hogy exemnek eltörött az orra.

Ismerem a jelenlegi barátnőmet már régóta, tudom hogy eléggé vad. De azért szerintem nem így kellett volna reagálnia. Persze ő nem érti, hogy miért nem állok ki mellette, miért nem neki adok igazat. 29/F


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Egyes helyeken, ez természetes menete a dolgok elrendezésénél. Szépen nézel majd más nőre, te is meg fogod kapni az orrtörést:) Az rendben, hogy vad, de ezt tartogassa az ágyjelenetekre.
2016. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
Én komolyan elgondolkoznék a szakításon. Nem szívesen élnék együtt egy agresszív és stresszkezelési problémákkal küzdő nővel.
2016. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Vágnám ki, mint macskát sz_arni. Erőszakos emberel soha nem szabad kezdeni!
2016. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a verekedős némbert rögtön dobtam volna a helyedben. Ha lesz gyereke, azt is agyba-főbe fogja verni majd, mert neki ez természetes. Szép kis családból jöhetett.
2016. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
lapát. Agresszív nőre egy percet nem pazarolnék az életemből.
2016. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%

Hát mondjuk eleve ezt lehetett volna úgy rendezni, hogy megfogod az exed kis cuccait, be egy szatyorba, átadod neki valahol aztán kész. Minek kellett felmennie hozzád?

Én is kiakadnék, oké, verekedni nem verekednék, de akkor is gáz.

2016. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel folyton verekedhetne, bmw-m van.
2016. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 BlackSword ***** válasza:
64%
kivágnám, mint ganét a disznóólbók...
2016. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%
:DDD a barátnőd teljesen jól csinálta, ügyes :DDD te meg egy idióta vagy mert tűrted hogy az exed ócsárolja a jelenlegi barátnődet..
2016. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%
Én csak a hajától fogva ráncigáltam volna ki a lakásból. Az orrtörés elég durva. De hát a kis szajha magának kereste a bajt. Minek kezdett ki veled mikor tudta,hogy van barátnőd?!
2016. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!