Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki időt vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki időt vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit egy éve ismerek. Mikor találkoztunk először ,kedves volt nagyon,közvetlen stb..Mindenkivel ilyen. Elkezdtünk facebookon is beszélgetni,jó fej volt,kedves. Akkoriban szingli volt ő is,én is. 2 hét beszélgetés után kérdezte,hogy nincs e kedvem felmenni hozzá filmezni. Rögtön az ugrott be,hogy mi van ha megakar dugni. Nem mentem végül. Egy hét múlva házi buliban voltunk,mindketten ittunk,és egy ágyban aludtunk... Kezdtem beleszeretni a fiúba(kissé szeretethiányos ember vagyok) hozzá bújtam,ő simogatta a hajam stb.. aztán elkezdtünk csókolózni. Kérdezte nem e fekszek le vele,de én mondtam hogy nem... Mondta hogy bocsi hogy erőltette.. Utána kérdezte,hogy ugye nem érzek e iránta többet,mert ő nem akar most kapcsolatot... Mondtam neki,hogy én sem szeretnék (fájt ez lelkileg de túléltem) Utána facebookon nem írt vissza,csak ha párszor találkoztunk , akkor kérdezte mizu stb.. 2hónap múlva összejött egy r.bivel,de hamar szakítottak,mert a csaj megcsalta. Én is összejöttem egy pasibal,de engem is megcsaltak. Újra elkezdtünk dumálni facebookon többet.. Kérdeztem miért nem írt. Azt mondta össze volt zavarodva.Mondom oké.2 hét múlva mondta a fiú unokatesómnak hogy tetszem neki,de fél kezdeményezni. Nagy nehezen sikerült,össze is jöttünk,és elmondott magáról dolgokat : Neki valamiért a rossz lányok jöttek be,de exe után elege lett belőlük. Elmondta hogy sose volt egy éjszakás kapcsolatja(amit furcsálltam mert engem meg leakart fektetni tök lazán) . Azt is elmondta hogy sok csajhaverral járt ki garázsba füvezni,mikozben a barátnőjét nem vitte magával.. És ő is elmondta,meg kb 3 haverja is hogy sose csalt meg senkit. Ezt tegnap elmondta a szemembe... Nem tudom mit gondoljak.. Kedves velem,ajándékokat vesz nekem,énis neki,bújós ,kedves a családommal... Leginkább attól tartok hogy mégse szeretett ki a rossz lányokból,és csak kamuzik nekem. Jobban megismerjem vagy szakítsak vele?3 hete járunk amúgy. 18Lány vagyok ő 20éves
2016. okt. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen sztorit olvastam tegnap.

Unalmas.

2016. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja mert tegnap is kiirtam csak nem ennyire reszletesen :) xD
2016. okt. 15. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
De mit érdekel téged, ha régebben füvezett meg dugott?A füvet nem helyeslem, de a szexszel mi a bajod mégis?2016 van, nem 1920.
2016. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a félelmem hogy megcsalna más "rossz lánnyal" és nem olyan hűséges mint amilyennek elmondják..
2016. okt. 15. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!