Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Szakítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Párommal 31/F 6 éve vagyunk együtt 4 éve együtt élünk. Idén nyáron megkérte a kezem is. Az elmúlt időben hihetetlenül eltávolodtunk egymástól. Folyton csak a munka...ha haza jön mindig vacsorával várom, alig várom ,hogy beszélgessünk kicsit. Ám helyette a telefonját nyomkodja erre én is... így telik el mindrn esténk már szinte. Furcsa dolgai lettek: pl.: lekódolta a telefonját. Erre én egyből kombinálni kezdtem, hogy rejteget valamit. De úgy hiszem nincs mitől tartanom. Ma úgy volt,hogy elvisz vacsorázni, mire hazaért a munkából megfájdult a feje. Úgy érzem nincs miről beszélgetnünk szépen lassan elsiklik az életünk egymás mellett. Az elmúlt fél évben 25kg fogytam, azóta elég sok bókot kapok és néha úgy érzem, hogy más mellett boldog lehetnék. Nem tudom, hogy szakítsak-e vagy lehet-e ebből boldog kapcsolat. Elég nehéz ez az egész... 25/L
2016. okt. 15. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltetek?
2016. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoban. Beszeltetek? Azt lenne az elso. Ha van mod arra,hogy megszeretned menteni a kapcsolatod.
2016. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kellene kezdeni, hogy ezt így, ahogy leírtad, elmondod annak az embernek, akivel közös életet tervezel... nem hiszem el, hogy a párkapcsolati problémák kb. 80%-a megoldható lenne normális kommunikációval, de neeem, mer' azér' erőlködni kell, gondolkozni, arról nem is beszélve, hogy meeeenyire félelmetes, és a kapcsolatot is próbára teheti... csak azt felejtitek el ilyenkor, hogy ez a csendben "szenvedés", örlődés, 0 hajlandóság a kapcsolat megmentésére (nem, ez nem a főzőcskézés és nem is a szexi combfix) nem csak próbára teszi, hanem - igaz, lassabban, és alig észrevehetően, de - véget is vet neki.
2016. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nehéz vele beszélni. A második mondat után ordítani kezd és olyan mintha rohamot kapna. Szerinte én folyton csak osztozkodom és "basztatom". Nem olyan könnyű...
2016. okt. 15. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyes válasz szerintem ez...

https://www.youtube.com/watch?v=Qo-T1YoG4l0

2016. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
# 4: Akkor itt sokkal komolyabb bajok vannak egy laza "eltávolodásnál"... kissé leegyszerűsítve: olyasvalakivel biztos nem kötöttem volna össze az életemet, akivel "nem lehet beszélni"...
2016. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A második mondat után ordítani kezd és olyan mintha rohamot kapna."

Most tényleg, ezek után itt kell feltenni ezt a kérdést? Hát ez kell neked hátralevő életedre? Így akarsz élni, ilyen emberrel, aki egy megoldandó problémát felvető kérdésre rohamot kap? Ne nekem válaszolj, hanem magadnak.

2016. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!