Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik és titkolozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik és titkolozik?

Figyelt kérdés
Azt vetem észre amikor párom ir más nöknek takarja hogy ne lássam és mikor rá kérdezek kiaz hirtelen ideges lesz azt mondja hogy szeret ezt érzem is de még is olyan mintha titkolozna hazudna
2016. okt. 17. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis hányszor teszed fel a kérdést? Az előző száznál is válaszoltak már.
2016. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert állandóan számonkéred és féltékenykedsz.
2016. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert qrvázik a hátad mögött. Nem nyilvánvaló?
2016. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert az égvilágon SEMMI KÖZÖD hozzá, kivel mit beszélget, azért. Nyilván ideges, ha belepofátlankodnál a magánbeszélgetéseibe.
2016. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én pàrom is beszélget csajjal nem eggyel de azok haverok meg van pàrjuk vagy ha nincs akkor tőlem jóval fiatalabbak és csak haver csajok !Meg jó messze laknak !Ha hűséges tipus akkor nem fog megcsalni esetleg még nem érett egy komolykapcsolatra és kicsit laza a hozzààllàsa a dolgokhoz !Ha viszont teljesen màshogy viselkedik mint szokott akkor beszélgess el vele komolyabban de ne mutasd hogy féltékeny vagy rà hidd el az nem tesz jót a kapcsolatotoknak!
2016. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én pàrom sem szokta mutogatni ha havercsajaival beszélget ezt nem tilthatod meg te sem a pàrodtol !Ha szeret akkor melletted marad még ha egy két csajjal is beszélget !Előző voltam!
2016. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!