Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a megoldás? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás? Miért választok mindig rosszul?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy folyamatosan mellényúlok, az igazit keresném de folyton olyanok keltik fel az érdeklődésem akik igazából nem érdemelnék meg. Valami mindig van ami nem teljes.

Elkezdtem ismerkedni egy fiúval, persze az első talalkozó alkalmaval nem jatszott nyilt lapokkal, ami talán jobb is, mert addig amíg semmit nem tudtam róla akkora tűz volt köztünk, hogy "leégett a ház" olyan volt mintha már ezer éve ismerném... Aztán jott a tobbi talalkozo, vele együtt hidegzuhanyként ért mikor elmondta,hogy prostikkal foglalkozik, egyszóval neki tenni kell a szépet h tejeljen a prosti..

Igazából ha ez nem járna folyton a fejembe tökéletesen el tudnám képzelni magam vele, de ez egy olyan gátat állit elém ami miatt nem tudom h érdemes-e megmászni vagy inkabb szaladni az ellentétes irányba..

Ami mègjobban nehezíti a helyzetem h egy dekoratív, szép lany vagyok, ami miatt elég sokan próbálkoznak, próbálom kiszűrni,de valahogy sosem sikerul jól döntenem.


2016. okt. 17. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Eme pár sorból ítélve, rosszul is fogsz ezután is.
2016. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azér az egyhúszér, de nem fordult meg a fejedben, hogy téged is "munkaeszközként" szeretne ?
2016. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bővebben kifejtve?

Miért?

2016. okt. 17. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat futtat, te jó bőr vagy, odavagy érte. Megdumálna, hogy állj ku.v@#ak. Így értettem.
2016. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Női logika....
2016. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es írja. Forgatókönyv. A csajnál el kell érni a rózsaszín ködöt. Mindent megadni neki. Majd jön egy mondva csinált nagy baj, amit X, meg tud oldani, de le kéne vele feküdni. A rózsaszín ködben, bele is mennek az imádott pasiért, csak ne kerüljön sittre, stb. Pár hónap és már fogadja a csaj a kuncsaftokat. Jöhet a következő csaj.
2016. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy van alapja a véleményeteknek, fő nyitott szemmel járni!

De a kérdésemben nem feltétlen errol a ferfirol van szo...

Mert a masik véglettel is volt dolgom, hogy gyerekeket akart családot..

Én pedig azt választottam, hogy élni akarok, es most pedig megijeszt h ilyen embereket "fuj az utamba a szel.."

Hogyan talalhatok egy aranykozeputat?

2016. okt. 17. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki találkozik különböző emberekkel. Neked kell megtalálni azokat, akik neked megfelelnek. Másokat meg kerülni. Nagyban függ, milyen körökben mozogsz. Mikor az éjszakáimat játéktermekben töltöttem, egyértelműen, nem megbízható, becsületes emberekre számítottam.
2016. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szóval vagy k***va vagy háziasszony legyek?

Szép kilátások..

Miért nem lehet csak egyszerűen élvezni az életet, ahelyett h szerepekbe kényszerítenék másikat??

Én nem erre vágyom.. Nem arra h barkivel probalkozzak ( amugy is nehezen engedek be uj embereket az eletembe)

Hanem arra h ne csak azt érezzem h "elvagyok" valakivel, hanem azt érezzem h igazán jól érzem vele magam..

És mikor jön valaki akit nem érzek közönbösnek, kiderül h van olyan dolog ami miatt falat kell huznom magam elé...

Sokaknak csak az jött le hogy kur*** akarnak belolem csinalni, sajnalom h fel se fogjak amirol beszelek...

2016. okt. 17. 17:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akar itt belőled senki ku..vát csinálni belőled. Viszont, láttam nem egyszer, hogyan csinálják. Arról van szó, figyeljél magadra. Tudod, bele csöppensz, már hiába sírsz.

Azt értem, hogy kéne egy megfelelő pasi, akit szerethetsz és szeret ő is téged. Sajna, ez nem úgy megy, hogy belépek a boltba és veszek egyet. Nekem 26 évesen jött akire mindig is vágytam.

2016. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!