Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tenném ha szakítanék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tenném ha szakítanék vele, és nem rá építem a jövőm?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, ami cseppet sem mondható boldog 3 évnek.

Az első időszakban nagyon szerelmes volt, később ez alábbhagyott fél évvel.

Akkoriban velem akart lenni mindig, most pedig úgy érzem én vagyok az utolsó helyen.

A haverok, a buli, a szórakozás a legfontosabb.

Ha megbeszélünk valami programot ne adj' isten, és valaki hirtelen ráír, hogy mi lenne ha buli/sörözés lenne, akkor a mi közös programunk egyből törölve van, hogy meg lehet azt csinálni máskor is, meg mi úgy is eleget vagyunk együtt...

Már szinte szóba sem jön a közös jövőnk, mindig csak magáról beszél.

A gondjaimat, problémáimat már hiába mondom el neki, nem törődik vele, vagy kinevet és legyint rá.

Annyit mond, ha a jövő szóba kerül, hogy majd szeretne egy gyereket és azt is leszögezi, hogy fiút mindenáron.

Teljességgel úgy érzem, hogy én csak egy eszköz lennék, sőt most is az vagyok neki, hogy lehessen egy fia 5-10 év múlva.

Engem nem kérdez soha semmiről, nem érdeklődik a vágyaim, gondolataim, véleményem iránt.

Hatalmasat csalódtam ebben a kapcsolatban.

Már nem akarok tőle semmit, nem csak gyereket, de még házasságot sem.

Ilyen emberrel nem.

Jól gondolom, hogy már semmi jövője nincs a kapcsolatunknak?


2016. okt. 17. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jól gondolod, és jobb, ha minél előbb le is zárod ezt az egészet.
2016. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Minden egyes nap, amit ebben a kapcsolatnak csúfolt valamiben töltöd, időpazarlás. A helyedben még ma kitenném a szűrét, egy extra napot sem érdemel ez a dolog.
2016. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!