Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aljas vagyok, ha ilyenért szakítanék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, már épp összeköltöztünk volna, de most kiderült, hogy régebben drogos volt. Évekig tartó probléma volt, persze voltak okai is, de többször volt elvonón, mire leszokott, viszont félek, hogy az első problémánál visszaesik majd, mint a drogosok általában és én semmiképp nem akarok egy szenvedélybeteggel élni. De ha szakítok vele, akkor meg lehet, hogy amiatt esik vissza. Nem tudja, hogy tudom, de szerintem már érzi, hogy másképp nézek rá. Nem tudom, hogy mi volna a jó döntés.
2015. ápr. 2. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Jobb ha elhagyod...Ne kelljen mar le elnie az eletet egy ilyen fereggel mint te.
2015. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyét nem érdemel.

Hagyd el ő érdekébe. Ne félj nem fog visszaesni, te tudatlan, álltalánosító, szánalmas féreg. :)

2015. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van esély rá hogy visszaeshet,de nem szakítanék vele ha eddig minden rendben volt a kapcsolatban.
2015. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Te nem is szereted. Csak megszokásból vagy vele, semmilyen érzéseket nem kelt benned ha ilyen megfordul a fejedben
2015. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje "tiszta"? Ha évek teltek el, szerintem nincs mitől tartanod.

Egyéb esetben, ha nemrég jött le róla, megértelek.

2015. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor szakítanék, ha visszaesik.
2015. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha az derult volna ki, hogy most drogozik, akkor meg talan megertenem a szakitani akarast, de igy nem. Leszokott, te szereted, ha az osszekoltozesnel tartotok, akkor o is teged. Biztos el akarod rontani ezt az egeszet?
2015. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Te meg az első probléma lehetőségének a felmerülésekor. tehát még csak nem is létező és lehet, soha be nem következő probléma lehetősége miatt lemondanál arról, akit elvileg szeretsz.

Te sem vagy valami erős jellem.

2015. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék, inkább segítenék neki nem visszaesni.
2015. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Háát, most jöhetne a többiekével egyező, vagy legalább hasonló a csajt védő szöveg. De inkább őszinte leszek:

Én épp nőt akarok, nem egy beteg, sérült valakit. És tényleg, ha valami baja akar, simán megint hozzá fog nyúlni. Elég ha csak egy nagyot veszekedtek.

Ha megszerettem már, akkor is el hagynám, mert nem tudnék bízni a lelki épségében. És igenis számít az előélet. MA már divat azt kérni mindenkitől a társadalom által, hogy ne foglalkozz azzal, hogy a párod prosti volt, vagy megdugták egyszerre 4en, vagy drogos volt, vagy öngyilkosjelölt, akit nagynehezen lebeszéltek róla. És imádják lehordani azt, aki mer ellenkezőt állítani. Szerintem meg fontosabb a saját megítélésed, mint a társadalomé. Ha már nem úgy tekintesz rá, mint eddig, nem kötelező vele maradni.

2015. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!