Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, hogy mindenben jobb nálam a párom?

Figyelt kérdés
A nyelvtudás az egyetlen, ami nekem jobb, de ez a kapcsolatban nem igazán kap nagy hangsúlyt. Minden másban sokkal jobb nálam, én meg olyan kis bénának érzem magam hozzá képest... Hogy kezeljem?
2016. okt. 18. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miben jobb? Te vagy a fiú vagy a lány?

Még mindig jobb, mintha nem tudna semmit, így legalább tud neked segíteni.

2016. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális párkapcsolatban nem lenne szabad rivalizálni. Ez hasonló eset amikor a férfi nem bírja elviselni, hogy a párja többet keres. Ha őszintén szeretsz valakit, úgy szereted ahogy van.
2016. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy mindenben. ha fiú vagy akkor tuti erősebb is. Ha lány, akkor pedig főzni biztosan jobban tudsz. :)
2016. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

"Te vagy a fiú vagy a lány? "


Ilyen kérdéssel?

99%, hogy a lány.

2016. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jobban is főz :D

Oké, hogy nem kell rivalizálni, na de MINDENBEN jobb, és így kicsit nehéz. Minden ismerősöm kapcsolatában nagyjából egyenlőek.

2016. okt. 18. 13:14
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Tehát nő vagy. Ha főzni nem is, de sminkelni tuti jobban tudsz. Vagy shoppingolni. .)
2016. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Mivel ha a a nyelvtudásod jobb, akkor van legalább egy dolog, ami miatt felnézhet rád.
2016. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Én pasi vagyok, de sajnos elég hasonló történeteim vannak. Széles a látóköröm, sokat olvasok, sok minden érdekel, a néhai rendetlenségen kívül patent elvezetem a háztartást, egyedül felújítottam egy komplett házat, csak hidegburkolót kellett hívjak, azon kívül vakoltam, vízvezetéket, villanyt szereltem, csatornáztam, festettem, új ajtót állítottam be. Emellett autót - motort szerelek, az átlagnál jóval magasabb szinten értek a számítástechnikához, elektromos kütyükhöz, építettem pl. erősítőt, de hangfalakat és komplett irodabútort is terveztem, összeraktam. Van rálátásom a pénzpiacra, üzleti dolgokra, egyáltalán nem tudna megvezetni pl. egy biztosítási ügynök (mert voltam az is egy évig). És igen, jobban is főzök az eddigi összes barátnőmnél, több egyedi receptet kísérleteztem már ki, és pl. kisujjból kirázok egy bélszínt stroganoff módra. Heti 3-4x főzök.

Ez már sokszor volt probléma, hogy alig van olyan téma, amihez lövésem sincs, de nagyon sok dologban meg elég járatos vagyok. És még állítólag vicces is vagyok. :D Néha.


Eredmény: aki kicsit is megismer, fejvesztve menekül tőlem!

2016. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6

Nem szoktam sminkelni, ha mégis megpróbálom, akkor borzalmas és vállalhatatlan az eredmény. :D

Shoppingolni meg hogy lehet "jól"? :D Ha már nagyon nincs normális ruhám, akkor beszaladok a boltba, 10 perc alatt felmarékolok pár ruhadarabot, fizetek és viszlát :D

2016. okt. 18. 13:43
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Tipikus női problémázás.

Miért kéne ezzel bármit is kezdened?

Te csak próbáld meg magadból a lehető legtöbbet kihozni.

Hogy ez a srácnak elég vagy sem, azt majd a srác maga eldönti - elvégre ezt az ő feladata eldönteni, akármelyik irányba is.

És ha úgy döntött, hogy neki elég (elvégre veled van), akkor mi a manónak kell problémákat gyártani?

2016. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!