Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha egy fiúnak ilyen problémája lenne?

Figyelt kérdés
Ha ismerkednétek vele a neten és kiderülne,hogy gyerekkorától fáj a bal keze egy védőoltás miatt,tudja mozgatni,mindent megcsinál vele,csak egy kicsit nehezebben fog vele dolgokat,azt mondta,hogy volt aki amiatt nem akart járni vele,de most ez szerintetek olyan nagy probléma lenne?
2016. okt. 18. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem,az exemnek az egyik ujját nem tudták rendesen visszavarrni,de ettől ugyanúgy szerettem őt.
2016. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem probléma.
2016. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma
2016. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Lófaxt... az csak egy gagyi ürügy volt, nem emiatt pattintott le.
2016. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem pattintot le egyáltalán,csak bevallotta,hogy mire számítsak ha találkozunk
2016. okt. 19. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Max szexbe kimélned kell :)
2016. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Engem is igy pattintott le a béla mikor eltört a keze hogy most nem tud velem mit kezdeni..màs meg àpolja ..

Szia béla tudom kedvenced a felnött kategoria 😘

2016. okt. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Miért ezzel nyitsz? Inkább a nyafogásod a visszataszító. Mindenkinek van problémája, de nem azzal kezdi az ismerkedést, hogy "volt egy csúnya bokarándulásom, hidegfrontra érzékeny", vagy erős menzesz görcseim vannak, ilyenkor különösen ingerlékeny vagyok".


Te se ezeket a mondatokat várod egy lánytól 10 perces beszélgetés után. Valami mást vess be a siker érdekében.

2016. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Kösz, kihagynám, már van párom. További jó ismerkedést.
2016. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem probléma.
2016. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!