Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna titeket ha a barátnőtöknek több partnere volt, mint nektek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mekkora különbségről van szó?
2016. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4-9 a lány javára. Ráadásul ő 6 évvel fiatalabb(23).
2016. okt. 9. 15:30
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát, inkább a 9 zavarna 23 évesen, nem az, hogy a pasinak csak 4 :)
2016. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szeretnék tudni róla. Valamiben jobb a naiv tudatlanság, mert bizony van olyan szám, ami már zavarna. A 23 évesen 9 partner már nagyon közel van ehhez, szóval inkább ne mondja el, ha cinkes lehet a helyzet. 23/F
2016. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a-a
2016. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
23 éves lánytól 9 partner mindenképpen zavarna, függetlenül attól, hogy nekem hány volt.
2016. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen "én 13-15 évesen vesztettem el" kis libák szoktak zavarni. Elég kiábrándító.
2016. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Így is abból áll a lányok szexuális nevelése, hogy:

"ne szexelj mert akkor ribi vagy, de pláne ne élvezd mert akkor végképp". Kit érdekel hány partnere volt?Kit érdekel mikor? Undorító ez a nemi kettős mérce, mely szerint a férfi az kúrjon fűvel fával, a nő meg legyen szűz a házasságig.

2016. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
# 8/8 Azért nem mindegy hány partnere volt,mert az valamit elárul a lány jelleméről. Akinek sok volt később is könnyen belemegy szexuális kalandokba. Nem mondom,hogy szűz legyen de azért nálam aki 5-6nál többel volt arra nemtudok felnézni nemtudom komolyan venni. 1 nőbe legyen annyi tartás,hogy nem adja oda magát egykönnyen.
2016. okt. 11. 13:09
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Ne haragudj de ez egy ökörség úgy, ahogy van. Attól, hogy egy nő szereti és élvezi a szexet és ezt több partnerrel is megtapasztalta még simán lehet hűséges és odaadó egy kapcsolatban. Ezek döntések, amik nem az előzményektől függenek, hanem attól, hogy meghozzák-e Őket. Lehet akárhány korábbi (szex)kapcsolata, csinálhatta nővel, férfival, akár többel is egyszerre. Ha el tudja határozni, hogy Ő veled van és hozzád hűséges, akkor tökf45zmindegy, hogy mit csinált előtte és a kettő nem függ össze. Ez egy társadalom által beléd programozott marhaság és ezt férfiként mondom. Azért ötöt hatot tudsz elfogadni mert neked annyi volt. El kellene végre fogadni, hogy a szex nem a férfiak kiváltsága.
2016. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!