Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyádat vagy a párodat választanád?

Figyelt kérdés

Kaptam tőle egy kutyát, de már nem aharja hogy ott legyen velünk. Nem arról van szó, hogy a kutyát jobban szeretem. De tudja, hogy mennyire akartam azt a kutyát és hogy mennyire szeretem. Tudja, hogy azt szeretném , hogy hárman együtt legyünk, de ő akkor sem akarja hogy nekem jó legyen.

De miért?


2016. okt. 20. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha màr vàlasztanod kell, tégy egy kisérletet: zàrd be mindkettejuket egy-egy oràra a kocsi csomagtartojàba, aztàn engedd ki. Na, aki jobban orul neked, jobban is szeret!
2016. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Van valami gond a kutyával? Mármint, ha harapós lenne, akkor oké, de amúgy nem értem, mi baja van vele, ha ő vette.
2016. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, szerencsém van, a páromat választom, a kutyáival együtt. Az már mennyire komoly kapcsolat, ahol kutya és a párod között kell választani.
2016. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2-es: ugyanaz a baja van vele, mint a legtobb felelotlen àllattartonak...azt hiszik, hogy olyan cuki kutyàt tartani. Aztàn megunjàk és szabadulnànak tole. Ezért (is) vannak tele az àllatmenhelyek.
2016. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak felmerülne bennem, hogy a kutya fontosabb, akkor megtartanám a kutyát és otthagynám a pasit. Az más kérdés, hogy normális férfi nem ad, aztán meg vesz el egy érző állatot a gazdájától. A kutyán nem gondolkodnék el, a férfin annál inkább. Gyerekkel is ezt tenné, ha épp belefáradt volna? Szánalmas, azért ezt lássuk be.
2016. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs gond a kutyával, akkor mi az, hogy nem akarja a kutyát már?

Élőlényről beszélünk könyörgöm... Gyereket vállaltok, és ha már nem akarja, lelép, vagy mi? Egyértelműen keresnék inkább egy olyan embert, akiben kicsit több érzés van.

2016. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Hol laktok? Panelban vagy normál házban? A kutya normális méretű (minimum tacskó) vagy gizda rágcsálókutya aminek ugatása röhejes és a macskám leverné egy karomcsapással?
2016. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#1


Saskabaré humor-verseny 1.helyettje...

2016. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem lennék olyannal, aki képes egy élőlénnyel felelőtlenül dobálózni. De bár nem összevethető, de hasonló jellemre vallanak az "ő is akarta a gyereket, de most azt kéri, vetessem el", valamint a "párom elhagyott a szülés után" esetek is.
2016. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "nem akarja, hogy ott legyen velünk" azt jelenti, hogy ne vidd mindenhová magaddal, vagy ne legyen az ágyban, miközben együtt vagytok, az megoldható. Ha úgy kell érteni, hogy add be egy menhelyre, vagy urambocsá, dobjátok ki az autópályán, akkor gondolkodás nélkül a kutyát választanám. Egyrészt azért, mert amikor magomhoz vettem egy állatot, akkor felelősséget vállaltam érte, másrészt azért, mert ilyen gondolkodású emberrel öt percet sem akarok egy légtérben tölteni.
2016. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!