Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te melyiket választanád?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyiket választanád? Őszintén!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon szerelmes belém, és van egy akivel járok, de én vagyok szerelmes belé, ő viszont nem szeret annyira mint az előző.

Te melyiket választanád?


2015. ápr. 19. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, amelyikbe én vagyok szerelmes.
2015. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meguntad a barátnőd...
2015. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt
2015. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az elsőt semmiképp.

Ha az eszemre hallgatnék egyiket sem, ha a szívemre, akkor azt, akibe én vagyok szerelmes.

Na de az elsőt? Szegényt hitegetni, mert azért jólesik, hogy rajonganak értem, de közben csak valamiféle pótlékot jelent, miközben én másba vagyok szerelmes. Ő meg belém van habarodva a szerencsétlen. Ez nem tisztességes.

2015. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Ha van kapcsolatom,akkor kitartok.

Ha nincs,akkor azt aki szeret.

2015. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem beszélgetek vele gyakran, semmit sem teszek azért, hogy belém habarodjon. Magától kéretlenül mondta el...
2015. ápr. 19. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. :p
2015. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivitelezni a dolgot, nem laknak messze egymástól, meglátná valamelyik ha a másiknál vagyok. Na meg kettős életet élni igen kemény lenne...
2015. ápr. 19. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!