Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan juthatnank tul azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatnank tul azon, hogy lekezeltem a barátnőm és ő emiatt megsertodott? 25/f

Figyelt kérdés

Utóbbi idoben a tanulas miatt elegge elhidegultunk egymastol alig beszeltunk.

Ma taliztunk és poenkodtam de ő rossz neven vette es mondta h mekkora lekezelo vagyok meg ledegradalom ot..

Nos én egyáltalán nem ennek szantam és nem is errol volt szo. De most osszekaptunk rajta és mindent mondtunk egymasnak emiatt. Mit tegyek hogy ezen atlenduljunk? Amugy mar nem.tudom hogy mi folyik koztunk mert meg se olel nem is szeret mar velem lenni es mar nem ertem mi van.


2016. okt. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Üljetek le és higgadtan beszéljétek meg... Ezt a dolgot is, illetve hogy hogyan tovabb. Külön vagy együtt.
2016. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán most érett meg a dolog arra, hogy lezárjátok. Ha le tudtok oda süllyedni, hogy egymást szidjátok meg veszekedtek minden apróság miatt, akkor jobb szakítani.
2016. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Besokalt a hülye poénnak vélt sértegetéseidért.
2016. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!