Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom otthagyott a buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom otthagyott a buliban. Mas is megsertodott volna?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentunk a szonszed varosba bulizni. En sz en barataimmal es o az o barataival. Akik egyebkent nem kedvelnek engem..bar az eddigi osszes baratnojet utaltak.

Szoval a buli vege fele ok jottek haza es beszeltem baratommal hogy mar en is unom a bulit es nincs fuvarom haza jonnek veluk.

Erre kozolte hogy nincs hely a kocsiban

Mondtam hogy oke nem gond de akkor var velem amig hazatudunk menni masokkal es akkor egyutt is aludhatnank. Erre kozolte hogy nem var velem adott egy puszit es ott hagyott.

Nem tudom miert de ez nekem szornyen rosszul esett mintha a baratai lennenek folyton az elsok es en soha. Nagyon gyerekes vagyok hogy megsertett ezzel?


2016. jún. 25. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam úgy kivernéba biztit,hogy többé lehet nem látna.
2016. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:
73%
Hagyd ott! :D
2016. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. A barátod búza. :)
2016. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Azért esett rosszul, mert a szerelmünkkel nem viselkedünk ilyen trógerül, ha baj van, nem tudunk együtt hazamenni egy bulis este után, nem hagyjuk szarban a másikat, hogy oldja meg a helyzetet ahogy tudja, hanem vigyázunk egymásra és együtt megyünk haza.
2016. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, csak azon gondolkoznék el, hogy most te szerinted megérdemel-e egy ilyen téged.
2016. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is érzed hogy ez nem a szeretet es törődés jelei. Én szakítanék
2016. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én hisztiznék, aztán úgy kidobnám, hogy hetekig repül :D
2016. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor jol latom en is hogy ez a nemtorodomseg az eros szeretethiany, es tiszteletlenseg jele?
2016. jún. 25. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól látod! :(

Ez nagyon durva. Az én barátom sosem hagyna ott egy buliban, főképp nem mások miatt. Sajnálom :/

Lehet hogy a barátai vezetik meg ennyire, képzeld nekem is volt egy srác akivel kettesben nagyon jól elvoltunk, de programok szempontjából mindig a haverok szava volt az első, így buliba is velem alig foglalkozott ment a barátai után. Odajött hozzám és percekre rá közölte, hogy megy a barátai után meg ne sértődjenek... meg is mondta hogy neki nagyon fontos a barátai mit mondanak, mi a véleményük. Szinte betegesen függött tőlük. Semmi se lett köztünk. Nem is volt még komoly barátnője........:)

Te is jobbat érdemelsz!

2016. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!