Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem a párommal és csak úgy bejött a házunkban egy óra múlva (szüleimmel lakok) hogy megmutassa hogy nem rakhatom csak úgy rá a telefont.
2016. okt. 20. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt magánlaksértésnek hívják, ha nem engedte be senki, csak úgy besétál.

És a helyedben most csuknám rá az ajtót is végleg, ha így intézi el a konfliktusokat.

2016. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Pl van haverom, akinél így működik, bárki aki akar vele beszélni, az fogja magát, és bemegy hozzájuk, soha az életben nem volt ebből probléma.

Nálunk meg nem szokás, minimum az ablakból kikiabálok a barátomnak, hogy jöjjön csak be nyugodtan, de nem ront be egy büdös szó nélkül...

2016. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Máskor mikor jött szólt előre és megbeszéltük.
2016. okt. 20. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

De nyilván az egész kapcsolat sem, ha neked le kell tenned a telefont, ő pedig odamegy. Mert neki ne tedd le.

A hátterében legnagyobb valószínűsggal az áll, hogy valamivel bántottad, és akkor még meg se hallgattad ennek ellenére...

2016. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18:04 folyt. és akkor nem csoda, hogy még idegesebb lesz, és odamegy.

Ez marha jó kapcsolat lehet, hogy egymást idegesítitek spirálban, 0 tisztelet.

2016. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen húzás után én az után az ajtót mutatnám meg neki, de azonnal, azt is végleg.


Bár azért te is konfliktuskezelésből elégtelent érdemelsz, nem az a módja a vitának, hogy rácsapjuk a másikra a telefont és onnantól játsszuk az elérhetetlent.. Mindenesetre ettől még csak úgy beállítani, pláne a szülők házába, nagyfokú pofátlanság.

2016. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mmint se csöngetés, se kopogás, semmi? Érdekes helyzet, mert gondolom alapból "szabad bejárása van", viszont ebben a szituban - mivel egyértelműen nem akartad látni, és ő ezt tudta - úgy tűnik, hogy magasról tesz a te igényeidre, az "intim szférához való jogodra" (nem tudom, hogy mondjam, de érted), ill. tényleg olyan, mintha ez csak egy "dominanciademonstráció" lett volna, ami egyrészt nevetséges, másrészt vérlázító. Remélem, elküldted ezért a búsba...
2016. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
jó, hogy a telefonlecsapást meg ennyien támogatják, mikor ott tényleg nem tudsz mit tenni akkor már..
2016. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!