Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy félek a pasimmal való összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Nagyon fura helyzetben vagyok. Bár semmi kétség, hogy szeretem a barátomat, és vele szeretnék élni, mégis valamiért nagyon tartok az összeköltözéstől. (hozzá külföldre) Korábban voltak elég durva vitáink sok témával kapcsolatban (gyerek, munka, barátok, szórakozás stb.), szóval valószínűleg emiatt vannak rossz érzéseim. Nem szeretném őt elveszíteni, mivel ebből csak azt érzékeli, hogy halogatom a dolgot. Pedig őszintén elmondtam neki is a furcsa érzéseimet, de nem tud velük mit kezdeni.

Rossz mindenkinek ez a helyzet, őt is megértem.

Mit tanácsoltok?


2016. okt. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a másik lehetőség?
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A fent leírtakkal kapcsolatosan várom az építő jellegű kommenteket.:)

Nincs sajna másik lehetőség.

2016. okt. 2. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy az a másik lehetőség, hogy maradsz itthon és szakítotok? Haza tudsz jönni, ha nem működik? Vagy lesz kint hova menned, ha nála nem jó? Lesz munkád? stb


Szerintem ezeket gondold végig.

2016. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, értem már.:)

Jelenleg a szüleimmel élek, mivel tanulok még egy évig. Utána nyilván költözés vhova.:)


Ha kimegyek most, ő 100%-ban támogat, de teljesen rá lennék utalva ebben az egy évben. Munkát nem tudok vállalni, mert akkor a tanulás bukó szerintem.:(


Ha nem működik a dolog, akkor nem tudom, mit tudnék csinálni, mert annyira nem szeretem azt az országot, hogy nélküle is ott maradjak. És nem is lenne hirtelen hova mennem amúgy. A Szüleim meg az orrom alá dörgölnék, hogy "ők megmondták".

2016. okt. 2. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Azzal ne foglalkozz más majd mit mond, ha esetleg haza jössz mert nem sikerült. Van ilyen. Nem ciki.


De ahhoz is legyél elég bátor, ha nem akarsz menni megmondani neki.


Szóval szerintem az a fontos, hogy ne ilyen mások mit gondolnak, másoknak milyen alapon dönts. Meg ez ilyen ismeretlenbe lépés. Nyilván senki nem tudja milyen lenne ott nektek. Neked kell érezni akarod e vállalni ezt a kockázatot vagy sem. Ezek döntések olyanok, hogy fogalmunk sincs. Valamit csinálunk aztán majd valami lesz aztán megint valamit.


Dobj fel egy pénzt :D

2016. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van és köszi.

Korábban soha nem hallgattam senkire, csak mentem. Nem ez az első eset, hogy kiköltöznék, és nem is az utolsó, mivel nem itthon tervezek.


De most vannak ezek a rossz érzéseim, hogy sok lesz a vita, nem tudunk normálisan élni stb.

Ha nem megyek, akkor szakít velem, már így is necces.:(

2016. okt. 2. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz döntés, senki nem tudná jobban, mint te, senki nem lenne okosabb. Ez ilyen intenzív, szédítő dolog.


Bátorság tényleg :) (és tök mindegy melyiket választod úgyis megfogod bánni :D)

2016. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének problémáink, már repülnék is. Egy biztos kapcsolatban azért nyugodtabban költöznék hozzá, így elég nehéz dönteni.:(
2016. okt. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!