Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után újra tudnám még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra tudnám még kezdeni? /15 éves fiú/

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan egy éve lettünk volna együtt, de ő úgy érezte elhanyagolom őt, nem foglalkozom vele eleget. Ez valószínűleg a suli miatt volt, mert sokat kellett tanulnom. Nagyon szerettem volna megbeszélni. De ő nem is akart hozzám szólni, szóval azt játszotta velem hogy ő sem szól hozzám, és levegőnek néz. De azért ez teljesen más, mint amit én csináltam vele. Próbáltam meggyőzni, hogy szeretem, és hogy nekem csak ő kell. De úgy látszik eredménytelenül. Mondtam neki, hogy ha szakítani akar akkor ne kínozzon tovább. De ő ezt kicsit erőszakoskodásnak vette. Szerintem ha eléggé szeretett volna, akkor nem engedett volna el. Szeretnék megváltozni, és ha megváltoztam akkor újra vissza menni hozzá, mert nagyon szeretem. Van rá esély? És ha igen akkor mit csináljak?
2010. ápr. 26. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azt mondod, hogy hivatalosan még nem szakítottatok, csak nem szól hozzád...


Akkor viszont egyszerű a képlet: ha haragudna vagy nem szeretne, akkor már dobott volna! Nem tette meg, ergó szó sincs olyanról, hogy nem szeret! A csajok szeretik játszani a 'hú de nagy sértettet' :D Majd lehiggad!


Ha meg nem, akkor muszáj leszel beszélni vele! Ha tényleg sehogy sem sikerül, akkor próbáld ráuszítani valami haverját, hogy 1-2 infót nyúzzon ki belőle neked!

2010. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De! Azt mondta amikor mondtam neki, hogyha úgy gondolja akkor mondja ki hogy vége. És ő nagy nehezen de végül kimondta:S
2010. ápr. 26. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak neked kell változni és ha a lány igazán szeretett volna kitartott volna melletted az én barátnőmmel ugyan ezt csinálta egy fiú de a barátnőm nagyon szerette sőt még ilyenebb volt csak köszöntk egymásnak és nem is bbeszélgettek ennyi volt de a barátnőm nagyon szerette és végül a fiú szakíttott vele hát remélem neked sikerül de szerintem ha elkezdessz más lányok után érdeklődni úgy jársz a legjobban talán féltékeny lessz és rájn hogy te kellessz neki ;)
2010. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha a szerelem nem elég!!Kell törődni a pároddal!Ülj le vele beszéd meg ezt a dolgot hogy ez a szakítás elég elkapkodott volt..Meg kell értenie hogy tanulnod kell de neked is időt kell szakítanod rá...Nemsokára itt a nyár és akkor együtt lehettek szinte minden nap. . .ezt magyarázd el neki is!!!:D
2010. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!