Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi megcsalja a párját, ha adódik rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de önbizalomhiányos vagyok és ezen az oldalon a kérdések és a kommentek (illetve a szüleim példája) kezd abban elbizonytalanítani, hogy lehet-e egyáltalán a férfiakban bízni?
2016. okt. 20. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Minden nő megcsalja a párját, ha adódik rá lehetőség?


Nagyon szeretem a párom, de önbizalomhiányos vagyok és ezen az oldalon a kérdések és a kommentek (illetve a szüleim példája) kezd abban elbizonytalanítani, hogy lehet-e egyáltalán a nőkben bízni?

2016. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem mind. Beszélgessetek a témáról a pároddal, az alapján bízz vagy ne bízz benne, ne mások példája alapján.
2016. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
ha megadod neki amit az ágyban akar,szeret,akkor nem.
2016. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Csak a halál és az adó biztos. Van, akiben lehet bízni, van, akiben nem. Lehet, hogy hűséges évekig, aztán derült égből villámcsapás. Ehhez nem kell férfinak lenni, nőknél is megvan.
2016. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Úgy nőttem fel, hogy azt látom mindenki félredug mindenkivel. Anyámat megcsalta az apám. A nagyimat is csalták meg, de ugyan úgy a szomszéd nő is csalta a férjét (apámmal :D ), szóval ez az én környezetemben olyan természetes és tényszerű, minthogy az ég kék. Így nekem is az volt a legnagyobb félelemem, hogy sikeresen választok egy olyan párt, aki szintén félrejár, ha neki úgy tetszik...


De azt kell, hogy mondjam 7 év monogám párkapcsolatban eltöltött év után, hogy egyrészt a két félen múlik a dolog, milyen kapcsolatot alakítanak ki, és vannak emberek, akik ragaszkodnak az elveikhez és nem veszik ezt a témát olyan lazán.

Nekünk az vált be, hogy egy tényleg őszinte kapcsolatot sikerült kiépítenünk. Olyan dolgot is elmondhatunk a másiknak, ami másoknál már rég kiverné a biztosítékot. Pl, hogy kihez vonzódunk. Ha valaki megtetszik azt el tudjuk mondani anélkül, hogy ebből balhé lenne. Ha az egyikünk kezd beleszerelmesedni másba, akkor együtt eldöntjük, hogy együtt maradunk vagy tovább küzdünk és kitaláljuk mi legyen. Én nem önbizalom hiányos vagyok (vagy nem súlyos esett) hanem csak tudom magamról, hogy nem vagyok szép nő. Nálam könnyen találna szebbet, jobbat. Szóval amikor megtetszik neki más lány azt nem érzem úgy, hogy a személyem elleni támadás.


Én nem félek attól, hogy megcsal, mert előbb mondaná el. Ha valami nem tetszik a kapcsolatunkban szintén elmondjuk egymásnak és változtatunk rajta.


Másrészt: a megcsalás az nem nemspecifikus. Mindegy, hogy nő vagy férfi, inkább a felfogás dolga, mint hogy mit hord a lába között. Van aki lazán veszi ezeket a dolgokat, vagy épp görcsösen és félremegy. Van aki inkább korrektebb utat választja. És ez nehezebb.

Én a helyedben nem izgulnék. Egyszerűen ezen kattogni teljesen felesleges. Aki félrejár, az gyakran lebukik, neki kell elszámolnia a lelkiismeretével, ő viszi a terhet. Ha megcsal, ki fog derülni, amiről két ember tud, az nem titok. És ha nem csal meg, akkor meg csak feleslegesen stresszeled magad! Lazíts! Bízz a párodba. Érezned kell, hogy ő a hozzád való ember, és nem egy internetes névtelen fórum fogja neked ezt megmondani!

Bízz az ösztöneidbe, és akkor sincs miért aggódni, ha éppenséggel megcsalna! Az ő döntése, az ő baja. Az árulás fájdalmas, de van utána élet!

2016. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Zöme kapható rá.. ahogy a nőké is. Ez ilyen. Viszont Te vagy rajta kívül az egyetlen, aki ennek az esélyeit csökkentheti. ( Akár a 0 - ra is ! ) ;)
2016. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
2016. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Előbb -utóbb igen. -még ha mindent megadsz neki kerek-e világon....

(nem 5 -10-éves kapcsolatról beszélek)

"

"Alkalom adódik"...

-egy nő alkalom adtán sem biztos, hogy elcsábul,a pasik nagy százaléka igen!

2016. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár csak 2 éve vagyunk együtt, de ő az első fi akiért tűzbe merem rakni a kezem. Egyrészt ő alapból sokkal lelkisebb mint más ffi (nem negatív értelemben!) meg mindkettőnket csalt a korábbi pár, tudjuk milyen érzés. Mi maximálisan jól kommunikálunk, önmagunkat adjuk, és semmi titok vagy tabu nincs egymás előtt. Rendkívül erősen kötődünk egymáshoz szó szerint érezzük hogy a másik mit érez, rosszkedvű, bántja vmi. Nem volt korábban ilyen kapcsolatom!

De ismerek egy párt 28 éve együtt és ők sem csalták meg egymást soha.

2016. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!