Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kapjon szülinapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapjon szülinapra egy olyan pasi akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

25 éves férfi,3 éve a párom,még van 1 hónapom kitalálni...

De már nincs ötlet...az összes graviroztatott,fényképes,naptáros, sablon ellőve,parfüm,kocsitartozék,bonsai fa,meglepinyaralás,figuráspendrive,általam rajzolt képek,ruhák,kedvenckaja+szexirucis kényeztetőeste,meg már nemtudom felsorolni se

elkényeztettem

és nincs ötlet

leirása,bár én ismerem:autób*zi munkamániás engem imád,és nincs hobbija a kocsin kivül

szerintetek?


2010. ápr. 26. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia!

Én is hasonló cipőben vagyok,kb 1hónapom van nekem is kitalálni....na de a családjából még 2 embernek lesz akkor a szülinapja,totálisan megvagyok lőve :(

És az én páromnak is megvan mindene...:S

-kiállítás,

-színház-valami vicces modern!

-esetleg valami nagyobb dolog?telefonjához kiegészítő?

-valami menő karkötő

-munkával kapcsolatos dolog-márkás nyakkendő stb...

-cipő????

2010. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Túlélőtúrát!
2010. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Oké hogy volt rallyn, de egy rendes rally kocsit vezett már? Van Mo.-on olyan lehetőség hogy beülhet egy mitsu lancer vagy subaru mögé pár körre, szerintem tuti adná, keress rá google-ben ha érdekesnek találod


22/f

2010. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

5 kilométer 30 ezer felett?:O:D

azért nah...max 10 perc vezetésért ennyit szerintem nem ér,őt ismerve meg annyit reagálna hogy ennyiért egy teletankos ladát ésszerűbb lenne venni és "szétverni":D

ötlet nem rossz,de 10 prcnél többre gondoltam

2010. ápr. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!