Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve szakítottunk (4év együtt járás után), azóta nekem is meg neki is lett más kapcsolata.Amióta szétmentünk egy év eltelte után mindig valami úton módon felkeres az exem.Pl: telefonon, emailen. Találkozni akar velem, de én mindig visszautasítottam,kivéve az utóbbi próbálkozását.Kb 2 hete felhívott s megint találkozni akart, kb 2 órát beszéltünk telefonon, én belementem, hogy találkozzunk, igyunk meg vmit és beszélgessünk. Meg is beszéltük.Eljött a napja, egész nap vártam, hogy hívjon, de semmi. Azóta se keresett.Ez mire volt jó neki? Ha csak szórakozik velem, akkor minek hív fel mindig? Főleg van amikor külföldről is,ami nem kevés pénz... 27N

2016. okt. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne letiltani a számát. A múltat zárd le. Rámehet a jelenlegi kapcsolatod. Ő már bebizonyította, hogy komolytalan veled szemben, hagyd már a francba.
2016. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a helyes, csak mindig feltépi a sebeimet...
2016. okt. 21. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért tiltsd le, hogy ne tudja feltépni a sebeidet...
2016. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

És a párod mit szól ehhez? Gondolom, nem tud róla. Szerinted hogy esne neki, ha megtudná, hogy folyton keres az exed, meg 2 órákat beszélgettek telefonon és találkozót egyeztettek? Ha van esze, azonnal kidobna.


Az exedet sem értem...az ő pasija mit szólna ehhez? Megy a nője az exével kávézni kettesben, meg telefonálgatnak...


Na, mindegy, én a helyedben most lezárnám és lekoptatnám a csajt is.

2016. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
100%

#4, azt miből gondolod, hogy az exe homár, vagy, hogy a kérdező leszbi? :O


A kérdésről meg azt gondolom, hogy a megbeszélés és a találka közt talált valami gyorsabb menetet...

Eléggé kiszolgáltatottnak tűnsz, szóval jobb lenne a teljes tiltás, mindenütt - a mailt is irányítsd át levélszemétnek...

2016. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van Omba, nem vettem észre, hogy nő. Ez esetben cseréljétek fel a nemeket a válaszomban. :D

4-es voltam.

2016. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!