Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd el hanyagolni a párom?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 3 éve együtt vagyunk 1 éve együtt élünk. A problémám a következő. Általában a hétvégén mindig el megy a haverjával inni pár óra hosszát (miközben ő állítólag nagyon fáradt) amivel a világon semmi bajom nem lenne , de mikor én szeretnék vele kettesben el menni szórakozni nem is buliba hanem pl vacsorázni egyet stb . Mindig valami kifogás van . Mivel ismerem jól és tudom hogy nem szeret eljárni újabb helyekre de úgy érzem annyi beleférne hogy havonta egyszer rám is szakítana időt. Mivel én estig dolgozom így nem túl sokat tudunk este beszélni.Milliószor próbáltam vele megbeszélni a problémámat de egyszerűen nem veszi komolyan mindig kitér a konkrét válaszadás elől ha pedig azt kérem változtasson azt mondja rendben fog. Nem hiszti és nem nyafogás képp írtam ki a kérdést hanem mert változtatni szeretnék mert úgy érzem ez így hosszabb távon a kapcsolatra fog menni. Kérlek titeket ne hülyeségeket írajtok.

2016. okt. 21. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
szerintem ennek a kapcsolatnak annyi... keress mást
2016. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Eddig másképp volt? Mert akkor igen, kezd elhanyagolni. Ha nem tud változtatni, akkor nyilván rámehet a kapcsolaotok, de nem is kell egy olyan kapcsolatban lenned amiben nem érzed jól magad.
2016. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 omba ***** válasza:

"de egyszerűen nem veszi komolyan mindig kitér a konkrét válaszadás elől ha pedig azt kérem változtasson azt mondja rendben fog." - aztán semmi, de ezt tudja előre... csak, hogy nyugi legyen, azért mondja.

Nem vagy neki fontos semennyire se, én azt látom. Éppen ezért te nem tudsz a dolgon változtatni, ahogy próbáltál, az tök normális mód, de ő meg tesz rá(d).


Ráadásul nem valami leheleten igényed van, csak egy normális párkapcsolatot szeretnél fenntartani, de egyedül az se megy.

2016. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Zokninak van párja. :)

Mivel kitér a konkrét válaszadás elől + nem hajlandó rád időt szakítani, azért jól érzed, ez a kapcsolat kezd elhalni. Mondani bármit lehet, ha a cselekedetei köszönőviszonyban nincsenek a szavaival.

2016. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is igy indult.

azota szakitottam.

2016. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Másik oldalról nézve, rá akarod kényszeríteni olyan dologra, amit ő nem szeret. Na, ezt nem tesszük mi a kapcsolatunkba.
2016. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem nem kényszerítem semmire és nem is akarom de mivel eddig én úgymond engedtem az ő kéréseinek "vágyainak" melette voltam olyan dolgokban is amit nagyon nem szerettem volna ezért úgy gondolom egy kis figyelmesség nekem is jár
2016. okt. 21. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Oké, én nem látok bele a kapcsolatodba. Nálunk nincs olyan, hogy én akarok valamit, vagy ő akar valamit. Csak is olyan programokat csinálunk együtt, amit mind ketten szeretünk. Olyan nincs, hogy csak azért, mert ő, vagy én szeretem, szeretném. Példa. Imád táncolni, központba lenni én utálok. Mivel tudja, nem is kéri tőlem, hogy én táncoljak vele. Én sem kérem, hogy mászkáljon velem, a mátrai erdőkben. Amit viszont mind ketten szeretünk az nagy örömmel csináljuk együtt. Nálunk, ez nagyon régóta bevált.
2016. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze közös programok.. szép lenne menne is de ő CSAK OTTHON VAN!
2016. okt. 21. 20:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami, csak van, amit mindketten szerettek. Mondjuk, úgy, ha semmi nincs, de haverokkal menni kell, akkor elgondolkodnék a dolgon.
2016. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!