Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire túlzás az amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire túlzás az amit a párom csinál?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik. Sokszor későn jön haza. Sok hétvégét külön töltünk mert vagy kiállításon van vagy horgászversenyen. Nem tud ezekre magával vinni.

Most hétvégén lesz horgászverseny. Úgy volt hogy nem lesz több idén. De mondta el szeretne menni egy másikra ami novemberben lesz 4 héten át minden vasárnap innen messze. Szóval rá menne a szombat is. Mondtam neki erre már jó lenne ha nem menne mert ez így egy kicsit sok. Ő szeretne menni mert hogy nem elég neki amire most megy. Ha lemegyünk a balcsira hébe-hóba pihenni hétvégén akkor hajnalban lemegy, sétálás közben is megáll horgászni. Múltkor is horgászni voltunk azelőtt is. Szinte folyton. Erről beszél mindig, meg hogy erről álmodik esténként. Majdnem minden nap vásárop vmit hozzá. Itthon olyan videókat nézeget.

Rólunk sose beszél. Nem tervez. Tudom hogy szeret, de ez egy év után sok már nekem.


2016. okt. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, de miért nem tudsz te is vele menni?
2016. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha lehet, ne tedd fel neki a kérdést, hogy "én vagy a horgászat, válassz!"
2016. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a horgászat ilyen és még ilyenebb:) Ez, kapcsolatban úgy elviselhető, jó, mint nálunk. A párom, talán jobban oda van érte mint én. Nekünk, tökéletes nyaralás, méteres csalánba, hangyaboly tetején sátorozni egy jó halastó partján. Számíthatsz rá, rengeteg idő és anyagilag sem esti egy sör árába kerül.
2016. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert a fönökével megy. És mert uncsi nekem ott.
2016. okt. 19. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
szokjál hozzá, járjál vele pecázni és kérdezz okosakat. vagy hagyd ott a francba....
2016. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Foglald el magad valamivel, keress te is magadnak egy hobbit.Nem próbáld ebben lekorlátozni, mert csak vita lesz belőle.

Vagy néha menj vele, ha unatkozol, vigyél magaddal egy könyvet és olvass.

Azért csak nem fog 0-24-ben csendben ülni.

2016. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van nekem is hobbim. De ha pihenni megyünk vagy sétálni nem viszem magammal. Nem várom el hogy legyen mellettem folyamatosan de ez már sok nekem.
2016. okt. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!