Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én rontottam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, az első komoly párkapcsolatomnak vetettem véget a napokban. És borzasztóan érzem magam. Szeretném tudni, hogy én vagyok-e a hibás, vagy ti is ezt tettétek volna.


Volt párom külföldről jött Magyarországra tanulni, az utóbbi egy évet töltöttük együtt és néhány napja szakítottam vele. Az utóbbi néhány hónapban vidéken tartózkodott, mialatt nagyon elhidegültünk egymástól. Nem sokat tudtunk találkozni, és a kezdetben 30 perces telefonbeszélgetéseink lecsökkentek 8-10 percre. Minden napos beszélgetésekből 2-5 nap lett, majd később akár 2 hét... Egy idő után feltűnt, hogy legtöbbször nekem kell keresnem, mert ő nem teszi, nem hív, nem üzen. Majd néhányszor már az üzeneteimre sem válaszolt.

Sosem hoztam ezt fel neki problémaként, mert tudtam, hogy nagyon elfoglalt. Amikor tudtunk személyesen találkozni, akkor viszont minden tökéletes volt... Majd ha vissza kellett mennie vidékre, nekem pedig vissza haza, akkor megint 1-2 hétig még csak nem is beszéltünk... Kb. egy hónappal ezelőtt tudtuk, hogy októberben haza kell utaznia külföldre.

Egy héttel a hazautazása előtt beszéltünk, hogy mindenképp találkozzunk, hogy elbúcsúzhassunk egymástól amíg vissza nem jön. (kb fél év)... Írtam neki sms-t, hogy biztosan találkozunk-e... de nem válaszolt. Kíváncsi voltam, meddig nem válaszol, mivel már sokszor eljátszotta és most megmakacsoltam magam, kíváncsi voltam mennyire vagyok fontos, úgyhogy direkt nem kerestem. Majd a hazautazása napján telefonon felhívott, hogy elköszönjön mobilon... Borzasztóan megbántó volt, főleg, hogy nem ez volt az első alkalom, hogy így semmibe vett. Megmondtam neki, hogy ne haragudjon de nem tudom ezt tovább csinálni, nem tudok örökké csak várni arra, hogy visszahívjon, válaszoljon, reagáljon, úgy, hogy ő semmi energiát nem fektet bele.


Teljesen kiakadt, hogy meg kell értenem, hogy nincs ideje és ha lenne akkor többet foglalkozna velem.

Megkérdeztem, hogy komolyan 5 perce nincs, hogy válaszoljon egy sms-re? Mert ha nincs, akkor nincs miről beszélnünk...

Majd letettem a telefont. Nem hívott vissza.

Úgyhogy most hazarepült, én pedig letiltottam a telefonszámát, nem tud keresni, és letiltottam minden közösségi médiáról is, hogy ne érjen el.


Ti mit tettetek volna? Csak én érzem azt, hogy borzasztó tiszteletlen dolog ez egy párkapcsolatban, és csak én érzem azt, hogy "nem ezt érdemlem"? Vagy türelmesebbnek kellett volna lennem és elfogadnom, hogy ennyire nincs ideje? Nagyon gyerekes vagyok, hogy így letiltottam? Igazából magam miatt is tettem, mert tudom, hogy akkor folyton csak a facebookját nézegetném, hogy mi van vele, és nem akarok megőrülni...


Tényleg érdekel, hogy mennyire vagyok gáz, vagy mennyire normális hogy ezt így gondolom és így cselekedtem... Nem kell kímélni.


Másik nője biztos nem volt ezidő alatt, ezt 100%-ra tudom.


2016. okt. 21. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ne haragudj de egyáltalan nem számítassz neki. Bocsi hogy ezt írom, de azt se tudta/tudtad volna meg ha meghalsz/meghal. 2 hét? Nalam ez nem fér bele és én is letiltottam volna csak hogy ne is lássam mikor elérhető.
2016. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Nem voltál neki annyira fontos, hogy 5 percet szánjon rád, vagyis válasz sms-t írni.

Nyugi, lesz majd egy nő, akitől ezt olyan szépen visszakapja, hogy öröm lesz nézni, és akkor majd a saját hazájában használatos "gyakori kérdéseken" fog nyüszíteni, hogy a nők mekkora qrvák.

2016. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a pasas konkrètan b*szott a fejedre. Erre mar szebb kifejezes nincs is. Jol tetted. Milyen nemzetiségű volt? Voltak amugy kozos terveitek? Vagy felevig most nem is talalkoztatok volna?
2016. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én szívesen mentem volna vele külföldre, de sosem hívott. Nem beszéltünk a jövőről, mert egy összeköltözés a házasságot jelentette volna nyilvánvalóan a nemzetiségünket tekintve. Én nem élhetek az ő országában tartózkodási engedély nélkül, ő meg nem maradhat örökké az enyémben anélkül. Ő viszont sosem hoztam fel ezt a témát (én meg csak nem könyökölhettem oldalba hogy hol a gyűrűm), tehát egyáltalán szóba sem jött... De hát így most már tudom, miért nem...
2016. okt. 21. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor feltetelezem (minden bantas nelkul, leven hogy muszlim parom van), hogy az exed esetleg valamely arab vagy mas muszlim orszagbol erkezett, es egy ideig tette a szepet, de komolyat nem tervezett. Sok lanyt lattam mar sajnos akivel ezt eljatszottak. Veszteni ezzel a pasival semmit nem vesztettel.
2016. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen... :) Köszönöm szépen!
2016. okt. 21. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mire gondolsz, hogy elrontottad?
2016. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is teljesen egyetértek veled! Mindent jól csináltál, de most jön a neheze: ki kell tartanod ezen álláspontod mellett. Ne engedj, ne fogadd vissza, bármit is tesz!


Majd pár hónap múlva írd meg, mi lett - hadd tanuljanak az emberek ebből az esetből is!


25/F

2016. okt. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akár most is megírhatom... Levettem a tiltást, kíváncsi voltam lép-e valamit. De meg sem próbálta felvenni velem a kapcsolatot azóta sem, tehát ezzel csak engem igazolt, amit éreztem... Hogy nem szeret és nem érdeklem. :)

Fáj nagyon, de később csak jobban fájt volna...

2016. okt. 27. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
De ne csak most, hanem majd pár hónap múlva is, mert ez csak rövidtávú történés! :)
2016. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!