Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kapcsolatot kialakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kapcsolatot kialakítani egy zárkózott emberrel?

Figyelt kérdés
Az érzelmi résszel azt hiszem nincsenek gondok, én szeretem őt és teljes mértékben úgy érzem, hogy ő is engem. Napi szinten beszélgetünk, sokat találkozunk olyankor órákig együtt vagyunk, és keresi a társaságom, láthatóan jól érzi magát velem, bízik bennem rengeteg mindent tudok róla, olyan dolgokat amiket állítása szerint másnak nem mondott el, viszont, ha hozzáérek, megölelem vagy bármi olyan furcsán kezd viselkedni, zavarba jön, eleinte azt éreztem rajta, hogy nem is akarja , később azt, hogy fél. Beszéltünk róla, azt mondta jól esnek neki az ilyen dolgok, és, hogy ha valami baj neki akkor majd szól, általában viszonozza is, de olyan furcsa..Régebben sokat bántották, bizalmatlan, fél az emberektől, közel kerülni és hasonlók.. Nekem ez nem baj, szóval én türelmes vagyok vele csak sokszor nehéz helyzetbe kerülök emiatt, mert egyszerűen nem tudom, hogy viselkedjek. Erőltetni nem szeretnék semmit, de ő nem kezdeményez, még csak nem is jelez, de ha én kezdeményezek akkor meg azt mondja annak örülni szokott. Szerintetek?
2016. okt. 15. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul érzem magam, mert annak a híve voltam eddig, hogy ha a másik nem ad "Jelet" akkor pofátlanság bemászni a magánszférájába.. ha értitek... De ez most olyan más helyzet. Amúgy ne értésétek félre nem fogdosom állandóan csak pár ölelés volt meg egyszer érintettem meg a kezét
2016. okt. 15. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Zárkózott ember vagyok, de sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre.
2016. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, beszéld meg vele előtte mindig. Dedósnak tűnhet, de ha kell egy ölelés előtt kérdezd meg. Jussatok el egy olyan szintre, hogy az ilyen jellegű kérdés felelek ne essen a komfort zónájából ki, és úgy könnyebb lesz.
2016. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen furának tartottam, hogy előtte rákérdezzek, de lehet, hogy igazad van és ez így nem lenne rossz:)
2016. okt. 15. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Zárkózott introvertált embereknek ezek a dolgok nem furák annyira mint gondolnád :)
2016. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor könnyű dolgod van.

Nyugodtan Tégy Azt, Amit Akarsz. (Mármint amiről úgy gondolod, hogy jólesik.)


Egyetlen dologra figyelj oda: ne figyelj oda semmire! :)

(Tehát ne mérlegelj, ne figyelj rá, hogy hogy reagál, szóval csak természetesen!)

2016. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huuu ezt komolyan gondolod?:) Végül is ő is ezt mondta nekem, hogy majd szól, ha valami baj, csak nem akarom véletlenül se kellemetlen helyzetbe hozni. Tök sokat gondolkodok azon a pár ölelésen is, hogy egyáltalán jó ötlet volt-e, hogy igaz-e amiket mondd és csak a zárkózottsága miatt volt furcsa, vagy esetleg azért, mert nem akar velem semmi testi kontaktust csak a lelki részét..Mert az utóbbi az érezhetően megvan
2016. okt. 16. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!