Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel csókolóztam régebben ,de nem akartam vele kapcsolatot. Ő is azt mondta,hogy nem, bár folyton olelgetett és mondta hogy jó érezni,hogy valaki törődik vele.Nekem exem elkezdett hiányozni inkább őt próbáltam visszakapni..A lány pedig írt nekem facebookon de én nem reagáltam rá,mert összevoltam zavarodva. Nem is beszéltünk 5hónapig,ám most újra jóbalettünk,járunk is. A lány mondta hogy nagyon rosszul esett neki,hogy lesz.rtam,és ő úgy érzi nem tud bennem bízni,pedig mindent megteszek érte,ajándékot is csináltam neki,folyton próbálok neki könyörögni hogy bízzon bennem. Mit tegyek?
2016. okt. 22. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben azt, hogy ne könyörögj. Kösd az orrára, hogy nem leszartad azalatt az idő alatt, hanem össze voltál zavarodva. Ha emiatt bizalmatlan irányodban, megteheti. Viszont a bizalom egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb dolog. Vagy működik kölcsönösen, vagy nincs kapcsolat. Röviden ennyi.
2016. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő bizalmatlan veled szemben, miközben ő hazudott neked arról,hogy nem akar veled kapcsolatban lenni? Mert az bizony hazugság volt, ha én nem akarok semmit, akkor nem ölelgetem és írok folyamatosan a másiknak.

Mondd meg neki, hogy ezt régen megbeszéltétek, nyílt lapokkal játszottatok, tehát nem tartozol magyarázattal mit miért csináltál vagy éppen nem csináltál.

2016. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!